Muhasebeciler Odası Ramazan İftarı Yerine Yardım Dağıtacak

Muhasebeciler Odası Ramazan İftarı Yerine Yardım Dağıtacak

30.06.2015 16:21 | Son Güncelleme: 30.06.2015 16:21
Muhasebeciler Odası Ramazan İftarı Yerine Yardım Dağıtacak

Batman Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanlığı, iftar etkinlikleri yerine Ramazan yardımı yapılacağını belirtti.

Muhasebeciler Odası da iftar vermeyecek

Ramazan ayında bazı sivil toplum örgütleri ve meslek odalarının "İftar programı yapmama" kararına, Batman Mali Müşavirler ve Muhasebeciler de destek verdi.

Mali Müşavirler Odası Başkanı Servet Kurt, bu yıl Ramazan ayında oda olarak herhangi bir iftar yemeği programı yapmayacaklarını belirterek, "çevremizde maddi imkanları oldukça yetersiz yoksul insanların sayıları çeşitli nedenlerle her geçen gün artmaktadır. Bu konjöktörde iftar yemeği vermemiz doğru olmaz. Biz bu yıl iftar programına ayıracağımız kaynak ve yine hayırsever üyelerimizin yapacakları yardımlar ile hiç bir geliri olmayan insanlara yardım ulaştırmaya çalışacağız. Hep birlikte Mübarek ayın Feyiz ve bereketinden yararlanma adına elimizden geldiği kadar maddi ve manevi imkanlarımızı etrafımızda bulunan muhtaçların gereksinimlerinin tedarikinde değerlendirelim" dedi.

Kaynak: Temsilci

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title