Muharrem Bey Haberleri

Muharrem Bey haber, Muharrem Bey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muharrem Bey - 05.11.2020
Son dakika: CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Kastedilen Muharrem İnce değildir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Millet İttifakı'nı dağıtmak için saray ve çevresi, bürokrasinin bazı unsurlarını da kullanarak operasyon yapıyor." açıklamasına, Muharrem İnce'nin cevabının hatırlatılması üzerine Özel, şunları kaydetti: "Kastedilen Muharrem İnce değildir. Genel Başkan zaten devamında Muharrem Bey'in partiden ayrılmadığını da söylemiştir.
Muharrem Bey - 04.11.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, soruları yanıtladı: (2)
"Muharrem İnce'yi mi kastediyorsunuz?" sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Sadece o değil. Muharrem Bey henüz ayrılmış değil.
Muharrem Bey - 04.09.2020
Eski CHP Milletvekili İnce, "Bin Günde Memleket Hareketi"ni başlatacağı Sivas'a gitti
CHP'den ihraç edilmesi için bir parti üyesinin dilekçe verdiği iddialarına ilişkin soru üzerine İnce, şunları söyledi: "Benim böyle kaygılarım yok, böyle korkularım yok. Onları ben çoktan unuttum. Ama bir kaygım ve korkum var. Gelecekte amca, ağabey, dede, Muharrem Bey, 'Ya memleket yanarken, memleket kuşatılmışken sesini çıkarmadın, bir kırmızı plakaya, bir grup başkanvekilliğine, bir milletvekilliğine razı oldun, kenara çekildin' demesinler.
Muharrem Bey - 04.09.2020
MUHARREM İNCE SİVAS'A HAREKETİ ÖNCESİ İSTANBUL HAVALİMANI'NDA KONUŞTU
*CHP'li Muharrem İnce bugün Sivas'ta başlatacağı 'Memleket Hareketi' öncesinde İstanbul Havalimanı'nda konuştu. Bir parti üyesi tarafından kendisi hakkında ihraç dilekçesi verilmesiyle ilgili başlayan tartışmalar için, "Benim böyle kaygılarım ve korkularım yok. Onları ben çoktan unuttum" ifadelerini kullandı. Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Memleket Hareketi ile ilgili 'itirazımız yok' değerlendirmesi için, "İtirazı olmamasına teşekkür ederim" diyerek yanıt verdi.  Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - İbrahim YILDIZ - Can EROK - İSTANBUL, - CHP'li Muharrem İnce bugün Sivas'tan 'Memleket Hareketi'ni başlatıyor. Muharrem İnce sabah erken saatlerde Sivas'a gitmek üzere İstanbul Havalimanı'na geldi. İnce, VIP bölümüne girişi öncesi soruları yanıtladı.  "MEMLEKET HAREKETİ TÜRKİYE'NİN BEREKETİ OLACAK"  CHP'li Muharrem Önce, Sivas'tan başlayacak 'Memleket Hareketi' için, "Önce bir kere kendimizi korumalıyız. Herkese uyarılarım bu yönde olacak. Sosyal mesafe, maske kuralı ve hijyene dikkat edeceğiz. Özetini yaparsak memleket hareketi Türkiye'nin bereketi olacak" diye konuştu.  "BENİM KAYGILARIM VE KORKULARIM YOK"  Yalova'da CHP'li Muharrem İnce hakkında bir parti üyesi Merkez Disiplin Kurulu'nda değerlendirilmesi için dilekçe verip suç duyurusunda bulunmuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yapılan başvuru sonrası başlayan ihraç tartışmaları için, "Bir parti üyemiz öyle bir dilekçe vermiş. Öyle bir şey yok" demişti. İstanbul Havalimanı'nda konuşan Muharrem İnce hakkındaki ihraç tartışmaları için, "Benim böyle kaygılarım ve korkularım yok. Onları ben çoktan unuttum. Ama bir kaygım ve bir korkum var. Gelecekte amca, ağabey, dede, Muharrem Bey 'ya memleket yanarken memleket kuşatılmışken sesini çıkarmadın, bir kırmızı plakaya, bir grup başkan vekilliğine, milletvekilliğine razı oldun, kenara çekildin' demesinler.
Muharrem Bey - 10.08.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
"Bizim gündemimizde de olan bir konu değil" Muharrem İnce'nin Cumhuriyet Halk Partisi'nden kopup ayrı bir parti kuracağı ya da şimdiden Cumhurbaşkanlığı seçiminde cumhurbaşkanı adayı olarak kendisini tebaruz ettirmek için bir gayret içine gireceğinin işaretlerini verdiğinin hatırlatılması üzerine Kalın, şunları kaydetti: "Muharrem Bey'in Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde çizdiği başka bir siyasal parti kimliği, tasavvuru vardı, ben öyle okudum en azından.
Muharrem Bey - 07.08.2020
Erdoğan: "(Muharrem İnce'nin parti kurma çalışması iddiası) Muharrem Bey'le ilgili olarak o da onun...
Erdoğan: "(Muharrem İnce'nin parti kurma çalışması iddiası) Muharrem Bey'le ilgili olarak o da onun en doğal, en tabii hakkıdır.
Muharrem Bey - 02.05.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 1
"EN BÜYÜK MÜCADELEYİ SAĞLIKÇILAR VERDİ" Hastanede 10 gündür tedavi gören 74 yaşındaki Muharrem Çelik ile sohbeti esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Muharrem Bey, salgının olduğu bu dönemde elhamdülillah en büyük gayreti, en büyük mücadeleyi sağlıkçılarımız verdiler.
Muharrem Bey - 01.05.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KORONAVİRÜS HASTALARIYLA VİDEOKONFERANS İLE GÖRÜŞTÜ
"EN BÜYÜK MÜCADELEYİ SAĞLIKÇILAR VERDİ" Hastanede 10 gündür tedavi gören 74 yaşındaki Muharrem Çelik ile sohbeti esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Muharrem Bey, salgının olduğu bu dönemde elhamdülillah en büyük gayreti, en büyük mücadeleyi sağlıkçılarımız verdiler.
Muharrem Bey - 01.05.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne video konferansla bağlandı
"En büyük mücadeleyi sağlıkçılarımız verdi" Hastanede 10 gündür tedavi gören 74 yaşındaki Eczacı Muharrem Çelik, kendisine "Muharrem Bey nasılsınız?" diye soran Erdoğan'a, "İyiyim Reis-i Cumhur'um.
Muharrem Bey - 24.01.2020
YSK Başkanı Muharrem Akkaya oldu
'BÖYLE BİR ARKADAŞIMA DEVRETMEKTEN MUTLUYUM' Uğurlama sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Güven'in gözlerinin yaşlı olduğu dikkat çekti. 7 senelik başkanlık görevi zarfında 8 seçim yaptıklarını dile getiren Güven, "Bu seçimlerin bir kısmını yeni başkanlığa seçilen değerli arkadaşım Muharrem Bey ile birlikte yönettik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muharrem Bey Haberleri | Muharrem Bey Kimdir - Haberler - Muharrem Bey haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muharrem Bey kimdir, hayatı ve biyografisi. Kenevir umut oldu, ilk hasat gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 22:25:18. #1.14#

title