Muğla Üniversitesi Haberleri

Muğla Üniversitesi haber, Muğla Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muğla Üniversitesi - 22.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Muğla Üniversitesi Öğretim Üyesi ve aynı zamanda Tenis Federasyonu Eğitim ve Teknik Kurul Üyesi Doç.
Muğla Üniversitesi - 01.02.2021
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
10.00-Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Başakşehir-Kayaşehir Metro Şantiyesi'nde incelemelerde bulunup basın açıklaması yapacak.
Muğla Üniversitesi - 31.01.2021
Son dakika haberleri... GÜNDEM ÖZETİ / 1 Şubat 2021
(Ankara/12.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin il kongresine katılacak. Muğla Valiliği ve AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığını ziyaret edecek, Muğla Üniversitesi Salonu'nda sivil toplum kuruluşları ile istişare toplantısına katılacak.
Muğla Üniversitesi - 01.01.2020
Sarıkamış Şehitleri, binlerce gencin katılımı ile anılacak
4 Ocak Cumartesi günü ayrıca saat 18.30'da Ekinata Grand Toprak Oteli'nde bir anma programı düzenlenecek. Programda Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca hazırlanan "Evlat" filminin gösterimi yapılacak ve Muğla Üniversitesi'nden Tuncay Öğün tarafından "100 Soruda Sarıkamış" konulu bir sunum gerçekleştirilecek.
Muğla Üniversitesi - 01.01.2020
Gençlik ve Spor Bakanlığı, "Türkiye Şehitleriyle Yürüyor" sloganıyla şehitleri anacak
4 Ocak Cumartesi günü ayrıca saat 18.30'da Ekinata Grand Toprak Oteli'nde bir anma programı düzenlenecek. Programda Gençlik ve Spor Bakanlığınca hazırlanan "Evlat" filminin gösterimi yapılacak. Muğla Üniversitesi'nden Tuncay Öğün tarafından "100 Soruda Sarıkamış" konulu bir sunum gerçekleştirilecek.
Muğla Üniversitesi - 13.12.2019
Çeşme'de "Uluslararası Kültürel Mirasa Saygı Günleri"
Çeşme Haralambos Kilisesinde gerçekleşen açılışta, Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuba Gültekin kuratörlüğünde "Anadolu Medeniyetleri Sergisi", Muğla Üniversitesi öğretim üyeleri Ömür Koç ve Çetin Çelebi'nin "Minyatür ve Ebru Sergileri" ile Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Deri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Muğla Üniversitesi - 13.11.2019
Öğrenme güçlüğü çeken öğrencilerini finalist yaptı
Muğla Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği ve Ege Üniversitesi Matematik bölümlerinden mezun olarak 10 yıl önce öğretmenliğe başlayan Bedirhan Kurt, geçen yıl Yüksekova'daki Esenyurt İlkokuluna atandı.
Muğla Üniversitesi - 15.10.2019
Bozkır'dan Manisa'ya gönül köprüsü
Aslen Yukarı Bozkır Mahallesi sakinlerinden ve İzmir Vali Yardımcılığından emekli Mustafa Erdoğan da konu hakkında yaptığı açıklamada, "Annesi Manisa-Turgutlu-Yukarı Bozkır köyünden olan akademisyen, Muğla Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Muğla Üniversitesi - 01.04.2019
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Üçüncü Kez Cengiz Ergün
CENGİZ ERGÜN KİMDİR Cengiz Ergün, 1960 yılında Manisa'da doğdu. Üniversite lisans öğrenimini, Muğla Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde aldı.
Muğla Üniversitesi - 01.04.2019
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Üçüncü Kez Cengiz Ergün
CENGİZ ERGÜN KİMDİR? Cengiz Ergün, 1960 yılında Manisa'da doğdu. Üniversite lisans öğrenimini, Muğla Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde aldı.
Muğla Üniversitesi - 31.03.2019
Gaziantep'in Yavuzeli İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
-Sakaroğlu'nun öz geçmişi Sakaroğlu, 28 Ocak 1975 tarihinde Gaziantep'in Araban ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Yavuzeli ve Gaziantep'te tamamlayan Sakaroğlu, Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.
Muğla Üniversitesi - 06.11.2018
Dha: Sahtecilikle Suçlanan Öğretim Üyesi: Komplo Kuruldu
MSKÜ'de 2001 yılından beri görev yapan Dr. Nilgün Açık Önkaş, Ekim 2011'de doçentlik sınavına müracaat etti. 29 Kasım 2012'de ise sözlü sınav sonrası Önkaş'a, doçentlik belgesi verildi. Üniversitede doçent olarak derslere girmeye başlayan Önkaş'ın aldığı ücret, 'Dr.' unvanı aldığı ücrete kıyasla bir miktar arttı. Bu süreç 5.5 yıl sürdü. Bir süre önce Önkaş'ın doçentlik başvurusunu sunduğu evrakta sahtecilik yaptığı iddiasıyla şikayet geldi. MSKÜ bu şikayeti değerlendirdi. Üniversitenin Etik Kurulu, şikayeti incelemeye aldı. Araştırmada, Önkaş'ın doçentlik başvurusunda yanıltıcı beyanda bulunduğunu, indekslerde taranmayan bir dergiyi taranıyormuş gibi gösterdiğini tespit ettiği öğrenildi. Kurul, Önkaş'ın, etik ihlalde bulunduğu sonucuna vardı. Türkiye'de doçentlik sınavı jürisini oluşturan Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı'na (ÜAK) olay bildirildi. ÜAK'ya bağlı Mevzuat Komisyonu da olayı inceledi. Komisyon, Önkaş'ın doçentlik başvurusuna ilişkin işlemin hukuksuz hale geldiğini, doçentlik unvanının da geri alınması gerektiği yönünde görüş bildirdi. Komisyondan gelen rapor sonrası, ÜAK Yönetim Kurulu, geçen Haziran ayında, Önkaş'a verilen doçentlik belgesinin geri alınmasına karar verdi. Kurul'un bu kararı, MSKÜ Rektörlüğü'ne gönderildi. MSCÜ Rektörlüğü, geçen ağustos ayında, kararın işleme konulmasını istedi, ilgili birimlere yazı yazdı. Önkaş'a verilen doçent unvanının iptali sonrası 5.5 yıl boyunca ödenen fazla ücretin ise geri alınabileceği öğrenildi. Dr. Nilgün Açık Önkaş ise karar itiraz etti.  İTİRAZ ETTİ, KOMPLO KURULDUĞUNU SÖYLEDİ Olayla ilgili açıklama yapan Dr. Nilgün Açık Önkaş ise, şu açıklamayı yaptı: "22 yıldır akademik hayattayım. Kurucu rektörümüz Ethem Ruhi Fığlalı zamanında Muğla Üniversitesi'ne girmeye hak kazandım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muğla Üniversitesi Haberleri | Muğla Üniversitesi Haber - Haberler - Muğla Üniversitesi haberleri, son dakika muğla üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Köyceğiz'deki kazada ağır yaralanan genç kadın yaşama tutunamadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 10:47:45. #1.16#
title