Sevda Kılıç bulundu mu? Müge Anlı'da aranan Sevda Kılıç kimdir? Mesut Kılıç'la evli olan Sevda Kılıç'a ne oldu, olayı nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Sevda Kılıç bulundu mu? Müge Anlı'da aranan Sevda Kılıç kimdir? Mesut Kılıç'la evli olan Sevda Kılıç'a ne oldu, olayı nedir?

Sevda Kılıç bulundu mu? Müge Anlı'da aranan Sevda Kılıç kimdir? Mesut Kılıç'la evli olan Sevda Kılıç'a ne oldu, olayı nedir?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Müge Anlı, yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programını sunmaktadır. Sevda Kılıç bulundu mu? Programda pek çok isim geçerken son olarak Sevda Kılıç konusu ele alınıyor. Sevda Kılıç bulundu mu? Müge Anlı'da aranan Sevda Kılıç ne oldu? Sevda Kılıçnerede? Sevda Kılıç kimdir, ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Sevda Kılıç olayı merak ediliyor. Sevda Kılıç'ı arama çalışmaları devam ediyor.

Sevda Kılıç bulundu mu? Müge Anlı'da aranan Sevda Kılıç'a ne oldu, olayı nedir? soruları Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

MÜGE ANLI'DA ARANAN SEVDA KILIÇ BULUNDU MU?

19 Kasım 2021 günü Gaziantep Şehit Kamil'de ailesi ile birlikte yaşadığı evden kaybolduğu ve bir daha haber alınamadığı iddia edilen Sevda Kılıç'a 11 gündür ulaşılamıyor. Kayıp kadının evde bulunan garip mektubu dikkat çekti. 2 çocuk annesi kadının, yanına kimliğini aldığı da belirtiliyor.

Sevda Kılıç bulundu ancak ailesiyle görüşmek istemediğini belirtti. Gelişmeler gelmeye devam ediyor....

Haberler.com - Gündem

Müge Anlı İle Tatlı Sert, Canlı Yayın, Müge Anlı, Atv, 3. Sayfa, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title