Muammer Güler, Soner Yılmaz'ın Canlı Yayın Konuğu Oldu
Haberler » Güncel » Haber

Muammer Güler, Soner Yılmaz'ın Canlı Yayın Konuğu Oldu

Kanal56 Haber Koordinatörü ve Ana Haber Spikeri Soner Yılmaz, Mardin'deydi.

Muammer Güler, Soner Yılmaz'ın Canlı Yayın Konuğu Oldu

İlimizin tek yerel televizyonunda Haber sunuculuğu görevini yerine getiren Siirtli Soner Yılmaz, AK Parti Mardin 1. Sıra Milletvekili olan, İstanbul Eski Valisi, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammer Güler'i TGRT Haber adına Mardin'de konuk aldı.

Mardin Artuklu Kervansaray'da gerçekleşen canlı yayında, Soner Yılmaz'ın sorularını yanıtlayan Güler, "Gücü Bölmeyelim, Güçlü Olalım" dedi.

Mardin Belediye Başkanı Av. Mehmet Beşir Ayanoğlu'nun konuk olduğu Seçim Özel Programı tüm dünyadan canlı olarak yayınlandı. 45 dakika süren sohbet programında gündeme ilişkin konulara değinildi. Mardin Milletvekili Adayı Muammer Güler, Mardin'i bir Avrupa Kenti yapmak için var güçleriyle çalışacaklarını belirterek, bölgenin en büyük sorunlarından birisi olan işsizliğin ortadan kaldırılması yönünde büyük istihdam kaynakları oluşturacağını söyledi. Bütün bunları başarabilmek için güçlü bir iktidara ve bu iktidar çatısı altında Mardin'in güçlü temsile ihtiyacı olduğunu ifade ederek, "Bunun için gücü bölmeyin oy simsarlarına ve boş vaatlerde bulunanlara kulak asmayın. Hizmet 8 yılı aşkın bir süredir güçlü AK Parti iktidarıyla gerçekleştiriliyor. Sizlere inanıyor ve güveniyorum. Sizlerin de bana ve ekibime güvenmenizi istiyorum" şeklinde konuştu.

Mardin Belediye Başkanı Av. M.Beşir Ayanoğlu ise Mardin'de belediyenin yapmış olduğu faaliyetlerinden söz etti. Oldukça samimi gecen sohbette program sunucusu hemşerimiz ve aynı zamanda Kanal 56 sunucusu Soner Yılmaz'ın başarısı takdir edildi.