Moda Haftalarında Büyüyorlar

Moda Haftalarında Büyüyorlar
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Ünlü yıldızların çocukları da kendileri gibi moda dünyasının içinde büyüyor. Ünlü isimler, moda haftalarına çocuklarıyla birlikte katılıyor.

JENIFER LOPEZ

Kendisine özgü giyim tarzıyla beğenilen ve birçok marka için özel koleksiyonlar hazırlayan Jennifer Lopez, kızı Emme'nin de moda konusunda çok duyarlı olduğunu söylüyor. Geçtiğimiz sezon Chanel'in defilesine kızıyla birlikte katılan Lopez, bu yıl da defileleri kızıyla izleyecek.

RACHEL ZOE

Hollywood'un en ünlü stilistlerinden biri olan Rachel Zoe, kendi ismini taşıyan moda markasıyla da büyük başarı yakaladı. Zoe, bu sene düzenlenen New York Moda Haftası'na moda imparatorluğunun varisi olduğunu söylediği oğlu Skyler ile katıldı.

KATE BECKINSALE

Hollywood'un en hoş kadınlarından biri olan Kate Beckinsale, 14 yaşındaki kızı Lilo'nun tam bir moda delisi olduğunu söylüyor. Güzel oyuncu, bu yılki Londra Moda Haftası'na da modaya çok düşkün olan kızıyla katıldı.

JADA SMITH

Will Smith ve Jada Smith'in kızı Willow farklı tarzıyla şimdiden dikkat çekiyor. Kendi ismini taşıyan bir koleksiyonu da piyasaya süren Smith, tüm moda haftalarını da ya annesiyle ya da tek başına takip ediyor.

VICTORIA BECKHAM

Müziğin ardından modada da başarılı olan Victoria Beckham, kızı Harper Seven'ın kumaşlara ve renklere karşı hassas olduğunu söylüyor. Beckham, New York Moda Haftası'ndaki defileleri kızıyla birlikte izledi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title