Millennium Agency Esports yeni takım yayıncısını duyurdu: Emre Çelik!

Millennium Agency Esports yeni takım yayıncısını duyurdu: Emre Çelik!

Millennium Agency Esports yeni takım yayıncısını duyurdu: Emre Çelik!
Playerbros - Haberler | Gamegar

Millennium Agency Esports (millenniumesc) yeni yayıncısını tanıttı!

Ülkemizin yeni espor organizasyonlarından olan Millennium Agency Esports kadrosunu genişletmeye devam ediyor. CS: GO ve VALORANT kadrolarıyla arenaya hızlı bir giriş yapan organizasyon takım yayınları için sahne alacak ismi paylaştı.

Başarılı Twitch yayıncısı Emre 'KuaN_LoL' Çelik Millennium Agency Esports bünyesine katıldı. Başarılı yayıncı kulübün bünyesindeki takımların maç yayınları için sunuculuk görevini üstlenecek. Ekibin yeni üyesi organizasyonun internet sitesi ve sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. Yapılan paylaşımda yayıncının tanıtımıyla birlikte yayıncı için bir hoş geldin mesajı yayınlandı.

Ekibimizin yeni üyesi Emre 'KuaN_LoL' Çelik kulübümüzün yayıncı rolünde bizimle birlikte olacaktır. Kendisine hoş geldin diyoruz!

Millennium Agency Esports CS: GO kadrosu geçtiğimiz günlerde Playerbros Gamegaraj CS: GO turnuvası finalinde Şahangiller Espor'a mağlup olarak turnuvayı ikinci olarak tamamlamıştı. Daha önce yapılan duyurularda verilen bilgiye göre organizasyonun yakın zamanda ikinci CS: GO kadrosunu tanıtması bekleniyor.

Playerbros ekibi olarak Millenium Agency Esports kulübüne başarılar diliyoruz!

Kaynak: Playerbros

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title