Mevlüt Kaya Haberleri

Mevlüt Kaya haber, Mevlüt Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Kaya - 21.10.2020
TİM Başkanı Gülle'den Suudi Arabistan'daki boykota ilişkin açıklama Açıklaması
Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya da sektörün birlik olmasının mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
Mevlüt Kaya - 24.7.2020
Maden sektörü Kovid-19 salgınının izlerini siliyor
Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında yerli ve milli ürünlerin öneminin daha çok fark edildiğini, sektörün canlanması için takım ruhuyla hareket edilmesi gerektiğini bildirdi.
Mevlüt Kaya - 20.5.2020
TİM Maden Sektör Kurulu'ndan madencilik öğrencilerine burs
TİM Maden Sektör Kurulu Başkanı ve İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer ile EMİB Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya ve yönetim kurulu üyeleri de katıldığı toplantıda verilen bilgilere göre, YÖK ile imzaladıkları protokol ile maden, jeoloji ve cevher hazırlama mühendisliğini tercih edenlere burs vermeye hazırlanan TİM Maden Sektör Kurulu, 2020-2021 eğitim dönemi için burs bütçesini 1 milyon TL olarak belirledi.
Mevlüt Kaya - 7.4.2020
Çin'den gelen iyi haberler doğal taş ihracatçılarını sevindirdi
Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, Çin'e doğal taş ihracatının haziran-temmuz gibi yeniden başlayabileceğini söyledi.
Mevlüt Kaya - 1.4.2020
Ege Maden İhracatçıları Birliğinden "Doğal Taş Proje ve Tasarım Yarışması"
Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin dünya doğal taş ihracatından hak ettiği payı alması için tasarıma ve işlenmiş katma değerli ürüne ağırlık vereceklerini aktardı.
Mevlüt Kaya - 6.3.2020
"İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı" ertelendi
Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, yaptığı yazılı açıklamada, bu yıl 1-4 Nisan'da 26.
Mevlüt Kaya - 22.2.2020
İhracatta ana gündem "koronavirüs" oldu
"Doğal taş yerine maske gönderiyoruz" Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, koronavirüsün Türkiye'de olumsuz etkilediği en büyük sektör olduklarını dile getirerek Çin'e taş yerine maske göndermeye başladıklarını ifade etti.
Mevlüt Kaya - 10.2.2020
Türk doğal taş sektörü Katar'dan ihracat bağlantılarıyla döndü
Katar'ın önümüzdeki yıllarda 150 Milyar ABD Doları büyüklüğünde konaklama tesisleri, stadyumlar ve ulaşım terminalleri inşa edeceğini dile getiren Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, doğal taş sektöründe ihraç pazarlarını çeşitlendirmek amacıyla Katar'ı hedef pazar olarak gördüklerini, organizasyonun da çok verimli geçtiğini kaydetti.
Mevlüt Kaya - 30.1.2020
'Koronavirüs' nedeniyle madencilerin Çin fuarı ertelendi
EGE Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Türkiye Milli Katılım Organizasyonu'nca Çin'in Xiamen şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük doğal taş ve teknolojileri fuarının 'Koronavirüs' nedeniyle haziran ayına ertelendiğini söyledi.
Mevlüt Kaya - 30.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------- İzmir'den görüntü Kordon'dan görüntü İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gürkan Erdoğan ile röportaj  Anons Genel ve detay görüntü Haber: Umut KARAKOYUN-Kamera: Melis KARAKUZULU/ İZMİR, ================================ 'Koronavirüs' nedeniyle madencilerin Çin fuarı ertelendi EGE Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Türkiye Milli Katılım Organizasyonu'nca Çin'in Xiamen şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük doğal taş ve teknolojileri fuarının 'Koronavirüs' nedeniyle haziran ayına ertelendiğini söyledi.
Mevlüt Kaya - 30.1.2020
Egeli madenciler Çin ile ticaretten vazgeçmiyor
Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Çin'de yapılması planlanan Xiamen Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nın koronavirüs nedeniyle ertelenmesine ilişkin, "Türk madencilik sektörünü ayakta tutan Çin Halk Cumhuriyeti ile bugüne kadar nasıl ticaret yaptıysak bundan...
Mevlüt Kaya - 27.1.2020
Dünya kupasının statlarını Türk mermerleri süsleyecek
Katar'ın 2022'de dünya kupasına ev sahipliği yapacağını, önümüzdeki on yıl boyunca 150 Milyar ABD Doları büyüklüğünde konaklama tesisleri, stadyumlar ve ulaşım terminalleri inşa edeceğini dile getiren Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, Katar'ı hedef pazar olarak gördüklerini kaydetti.
Mevlüt Kaya - 24.1.2020
Kamyonetin çarptığı yaya öldü
MALATYA'da Mevlüt Kaya (39), sürücüsünün geri manevra yaptığı kamyonetin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.
Mevlüt Kaya - 20.1.2020
Egeli ihracatçılar 2020 yılını sürdürülebilirlik yılı ilan etti
Bornova İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen, 'Bornova'dan Başlıyor İzmir'de Gıda Kayıplarını Azaltıyoruz' isimli projeye Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği'nin destek olduğunu kaydeden Eskinazi, şunları söyledi: "Yanlış hasat, taşıma ve depolama yöntemlerinden dolayı üretilen sebze ve meyvenin önemli bir bölümünü fire veriyoruz. Fire oranı azaltıldığında, ayrıca atık gıdalar değerlendirildiğinde ekonomik açıdan katma değer sağlaması yanında çok daha kaliteli ürünlerin daha az maliyetle üretimi gerçekleştiğinden rekabet gücü artmış olacak. Üniversitelerimiz ile bu konuda işbirliğini arttırmak için çaba göstereceğiz.Bizden sonra gelecek nesillerin kaynaklarından çalmadan, mevcut kaynakları doğaya duyarlı şekilde kullanacak yöntemleri geliştirmeli ve uygulamalıyız. İhracatı daha az karbon ayak izi bırakarak yapmak ve 2020 yılında hedeflerimize ulaşmak için Ege İhracatçı Birlikleri olarak 366 gün 24 saat, "Sürdürülebilir bir dünya için, sürdürülebilir üretim ve sürdürülebilir ihracat" sloganıyla çalışacağız." Kaya; "Madenlerle sanayide devrim yapabiliriz" Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya da toplantıda yaptığı konuşmada toplumda madencilikle ilgili olumsuz bir algı olduğuna dikkat çekerek dünya ülkeleriyle Türkiye arasında bir karşılaştırma yaptı.
Mevlüt Kaya - 20.1.2020
Ege İhracatçı Birlikleri, ihracatta karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor
"Kestiğimiz her ağacın karşılığında 10 ağaç dikiyoruz" EİB Koordinatör Başkan Yardımcısı ve Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya da maden sektörünün ormanlara zarar verdiğine dair bilgi kirliliğinin olduğunu ileri sürdü.
Mevlüt Kaya - 26.12.2019
Egeli İhracatçılar 2020'den ihracat rekorları diledi
Başkanlar fotosu soldan sağa; Mevlüt Kaya, Cahit Doğan Yağcı, Mustafa Terci, Birol Celep, Jak Eskinazi, Bedri Girit, Hayrettin Uçak, Davut Er, Yalçın Ertan, Erkan Zandar, Burak Sertbaş.
Mevlüt Kaya - 14.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
13 yıldır ekmek fabrikasında hamur ustası olarak çalışan Fatih Kaya(38), "Biz her zaman gece çalışıyoruz. O yüzden de gündüz ailemize çocuklarımıza vakit ayıramıyoruz. Ama yine de mesleğimiz ekmeğimizi kazanmamız için çalışmamız gerekiyor. Teknoloji gelişti eskisi gibi yorulmuyoruz ama yine de gece çalışıyoruz" dedi.  23 yıldır ekmek fabrikasında çalışan Mevlüt Kaya (45) ise, "Gece çalışmak çok zor oluyor.
Mevlüt Kaya - 13.12.2019
İzmir'deki doğal taş fuarı, Polonya'ya "ihraç" ediliyor
Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya da MARBLE'ın küresel anlamda bir fuar markası olduğunu, artık dışa açılma zamanının geldiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mevlüt Kaya Haberleri | Mevlüt Kaya Kimdir - Haberler - Mevlüt Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. TİM Başkanı Gülle'den Suudi Arabistan'daki boykota ilişkin açıklama Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 09:49:18. #1.14#
title