Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, kahvehanede kendisini dinlemeyip okey oynayanları azarladı - Haberler
Haberi Paylaş

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, kahvehanede kendisini dinlemeyip okey oynayanları azarladı

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Haberler | Güncel

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, geçtiğimiz günlerde bir kahvehaneye ziyaret gerçekleştirdi. Seçer, o sırada kendisini dinlemeyen ve okey oynayan vatandaşlara seslenerek, "Herkes hakkını hukukunu bilsin. Okey oynayanlar da dursun" ifadelerini kullandı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in kahvehane ziyaretinde kendisine ilgi göstermeyen vatandaşlara hitabı tepki çekti. Kahvehanede bir vatandaşla sohbet eden Seçer,o sırada konuşan kişinin sözünü keserek masalarda, kendisiyle ilgilenmeyen ve oyun oynamaya devam eden vatandaşlara kızdı.

"BURAYA KADAR GELDİ BELEDİYE BAŞKANI"

Oyun oynayanların ara vermesini söyleyen Seçer,"Sessiz olun sessiz. Okey oynayanlar da biraz ara versin.Buraya kadar geldi belediye başkanı. Herkes haddini hukukunu bilsin. Okey oynayanlar da dursun" ifadelerini kullandı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, kahvehanede kendisini dinlemeyip okey oynayanları azarladı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (17)
Burak Yalçın:Kendisi Mersin Belediye başkanı Allah razı olsun çok iyi bir insan bu arada Mersinde öğrenci ulaşımı mersinin bir ucından bir ucuna 1 ? dir. Buda sayın başkanın vadiydi... Karalama yapmayın onun gittiği yerlere kadar giden hiçbir belediye başkanımız yoktu ayıp valla
Hüseyin Dağdeviren:Başkan hayırdır. Neyin havası bu seçim zamanı gelince hepiniz kuzu kesiliyorsunuz.
ferfer :makama saygı safsatası saygıyı sadece makam aracılığıyla elde edebilen birinin uydurduğu saçmalıktır insana saygı gösterilir makama saygı diye birşey yoktur insanda saygısını kendi hakeder edemezse böyle olur kimse sallamaz
500
title