Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni afişi yayınlandı. - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni afişi yayınlandı.

Haberler.com - Haberler | Magazin

6 yıl aradan sonra 25 Temmuz'da BluTV'nin özel yapımı olarak geri dönmeye hazırlanan fenomen dizi Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi'nin afişi yayınlandı. Küllerinden doğarak yeniden Cinayet Büroya dönen Behzat Amir'i sevenleri heyecanla bekliyor.

Uzun bir aradan sonra tekrar yayınlanma haberiyle takipçilerini heyecanlandıran Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin yeni afişi yayınlandı.

İLK SEZONU 9 BÖLÜMDEN OLUŞACAK

İnter Medya'nın yapımcılığında Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı, Serdar Akar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun olduğu dizide ayrıca Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimler yer alıyor. 6 yıl aradan sonra Blutv ekranlarında yayınlanacak 'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi' kendine has üslubuyla izleyenleri derinden etkileyecek. İlk sezonu 9 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümü 25 Temmuz Perşembe günü BluTV'de izleyicilerle buluşuyor.

Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni afişi yayınlandı.

Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni afişi yayınlandı.
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (7)
Peace:Güzel bir dizi stres atıyor
ktm:Dizide küfürlü konuşurlar ya da rakı içerlerler başka bişey yok. Sanırsın ki bütün polisler böyle. . .
asa:İzlemezsin sende at kafası
500
title