Memati Baş Öldü

Memati Baş Öldü

Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finali izleyicilerini önce eğlendirdi sonra şoka soktı. Memati iki kurşunla yere serildi.

Memati Baş ÖldüKurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finali izleyicilerini önce eğlendiren sonra hüzünlendiren bir sahne ile sona erdi. Polat Alemdar ile Memati'nin harmandalı oyunu bir kurşunla yarıda kaldı.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finali yine kendine özgü izleyicilerini merak ve şaşkınlık içinde bırakan bir sahne ile sona erdi.

Kara'nın kurtarıldığı bölümde Memati'nin  Selvi ile düğününe geniş yer verilirken izleyicilerine de Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) ve Memati'nin (Gürkan Uygun) birlikte harman dalı oynaması sürprizi yaşandı.

Dizinin Şaşmaz ve Uygun'un harmandalı oyunu ile sona ereceği beklenirken bir anda gelen silah sesi ve kurşunların Memati'nin göğsüne isabet etmesi ve gömleğinin kana bulanması düğüne katılanlarla birlikte izleyicileri de şok içinde bıraktı.

MEMATİ ÖLDÜ MÜ?

Nice kurşunlar yiyen, öldüresiye işkenceler gören Memati Baş, Haberler.com'a ulaşan net bilgilere göre Kurtlar Vadisi Pusu'nun gelecek sezon bölümlerinde olmayacak. Memati Baş, gerçek adı ile Gürkan Uygun'un diziden neden ayrıldığı ise bilinmiyor.

GELECEK SEZON TNT'DE DEĞİL

Ayrcıca Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finali TNT için de son ölüm oldu. Bütçe kısıtlamasına giden TNT yönetimi dizi ile yollarını ayırdığın duyurmuştu.

Peki Vadi gelecek sezon devam edecek m? Edecekse hangi kanalda?

Vadi hayranları üzülmesin, dizi kaldığı yerden devam edecek. Twitter'da Beyaz TV üzerinde durulsa da Pana Film yöneticilerinin ATV ile prensipte anlaştığı gelen ilk bilgiler arasında.