Meksika'da gizli bir mezarda 65 cansız beden bulundu! Çete hesaplaşmasında öldükleri tahmin ediliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Meksika'da gizli bir mezarda 65 cansız beden bulundu! Çete hesaplaşmasında öldükleri tahmin ediliyor

Meksika'nın Veracruz eyaletine bağlı Alvarado kentindeki gizli bir mezarda yapılan aramada 65 cansız beden bulundu. Bölgede aramalara devam edileceği ve cansız bedenlerin ölüm nedenlerini belirlemek için çalışma başlatılacağı kaydedildi. Kurbanların 2011-2012 yılları arasında çeteler arasındaki hesaplaşma sonucunda öldürüldüğü tahmin ediliyor.

Meksika'da gizli bir mezarda bulunan 65 cansız bedenin üzerinden kişisel eşyalar, banka kartları, kimlik bilgileri çıkarken kurbanların 2011-2012 yılları arasında çeteler arasındaki hesaplaşma sonucunda öldürüldüğü tahmin ediliyor.

Meksika'da gizli bir mezarda 65 cansız beden bulundu! Çete hesaplaşmasında öldükleri tahmin ediliyor

94 BİNDEN FAZLA KİŞİDEN HABER ALINAMIYOR

İçişleri Bakanlığı Ulusal Arama Komisyonu verilerine göre, Veracruz, Sinaloa, Colima, Guerrero ve Sonora eyaletleri ülkede en çok gizli mezarın ortaya çıkarıldığı yerler olarak geçiyor. Meksika'da kayıpları arama komisyonu raporlarına göre, ülkede kayıp ihbarı verilen 94 bin 500 kişiden haber alınamıyor.

AA / Sinan Doğan - Son Dakika Haberleri

Sonora, Polis, Dünya, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title