MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

Mehmet Fatih Güven haber, Mehmet Fatih Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih Güven

Mehmet Fatih Güven

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mehmet Fatih Güven Kimdir ?

Lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde, Yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde, Kentsel sistemler ve ulaştırma yönetimi alanında tamamladı. Küreselleşme Sürecinde Sakin Şehir Hareketinin Metropolitan Kentlerde Uygulana¬bilirliği konusunda tez çalışması yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Fatih Güven - 20.9.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, partisinin Elbistan İlçe Kongresi'nde konuştu...
Ünal, AK Parti olarak verdikleri mücadelenin bir millet aşkı hikayesi olduğuna vurgu yaparak, şunları kaydetti: "Milletimizin dualarında yoğrulmuş, milletimizin müreffeh geleceğini kendine şiar edinmiş bir hareketin mensuplarıyız. Bizler bu hareketin neferleri olarak, yorulmak yılmak bilmeden kapı kapı dolaşıp, vatandaşlarımızla gönül bağımızı güçlendirerek çalışıyor, gelecek nesillerimizin bizden razı olması için çabalıyoruz. AK Parti'yi bu günlere getiren fedakar, çalışkan teşkilatıdır. Bu teşkilatımızın sarsılmaz azmidir. Geçtiğimiz 18 yılda vesayetin türlü operasyonlarına rağmen hiçbir zaman yılmayan iradesine sahip çıkan, emeğini muhafaza eden teşkilatlarımız, partimizin vizyonunu misyonunu vatandaşımıza en iyi bir şekilde aktarabilmiş, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a destek ve arka çıkmış, AK Partiyi girdiği bütün seçimlerde birinci parti yapan destansı başarıya imza atmıştır." Kongreye, AK Parti Kahramanmaraş İl Koordinatörü Muhammed Abdullah Özer, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Arif Şen, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker de katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 16.9.2020
"Eshab-ı Kehf Uyanıyor" tanıtım filminin çekimleri başladı
Film setini ziyaret eden Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, burada yaptığı konuşmada, Turizm Tanıtma Platformu (TUTAP), Afşin Belediyesi ile Afşin Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde, "Eshab-ı Kehf Uyanıyor" isimli tanıtım filmini çektiklerini dile getirdi.
Mehmet Fatih Güven - 5.9.2020
UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan eserler, Afşin'de tanıtılacak
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, gazetecilere, serginin ilçedeki UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Eshab-ı Kehf Külliyesi'nde tanıtılacağını belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 16.8.2020
MHP Afşin İlçe Başkanlığına Süleyman Aycan seçildi
Kendinden önceki başkan Ersal Koç'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Aycan, şunları kaydetti: "Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, başbuğ Alparslan Türkeş ile yol arkadaşlarına, vatan, bayrak ve ezan için şehit düşen aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu kutsal görevi bize layık gören Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, MHP İl Başkanımız Ertuğrul Doğan ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bu kutsal görevi partililerimizin manevi destekleriyle üç hilal bayrağımızı binlerce adım ileriye götürmek için çalışacağız." Kurula, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan ve parti üyeleri katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 6.8.2020
Kahramanmaraş'ta Kovid-19 tedbirleri denetimi yapıldı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Serhat Çakar, İlçe Emniyet Müdürü Metin Cengiz, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Boz, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve personeli, meslek odaları ve genel kolluk birimlerinin katılımıyla denetim yapıldı.
Mehmet Fatih Güven - 2.8.2020
Son dakika haberleri: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan yerel yönetimler değerlendirmesi Açıklaması
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in deneyimlerini kendilerinin de desteğiyle birleştirerek güzel çalışmalar yaptığını ifade eden Ünal, "Yerel yönetimlerle hükümet bir arada çalıştığı zaman ortaya son derece güzel eserler çıkıyor.
Mehmet Fatih Güven - 27.7.2020
Afşin, lavanta tarlalarıyla turizme kapı aralıyor
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in gayretleri sonucu 6 yıl önce peyzaj için temin edilen 15 kök lavantayla, geri dönüşüm ürünlerinden kurulan serada 15 bin kök lavanta fidesi oluşturuldu.
Mehmet Fatih Güven - 26.7.2020
Kahramanmaraş'ta lavanta hasadı yapıldı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Rabia Parkı'nda düzenlenen etkinlikte, üretilen lavanta ve aromatik bitkilerin yerelde Afşin'in, bölgeselde ise Kahramanmaraş'ın kalkınmasında lokomotif görevi göreceğini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 26.7.2020
Eshab-ı Kehf Külliyesi "Kovid-19 uykusu"ndan uyandı
"Kalıcı listeye 2022-2023'de adayız" Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AA muhabirine, pandemi dönemiyle sessizliğe bürünen Eshab-ı Kehf'i normalleşme süreciyle birlikte yeniden ziyarete açtıklarını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 7.7.2020
Afşin Belediyesi logosunu lavanta figürüyle tescilledi
Lavanta üretiminde marka şehir olmak için emin adımlarla ilerlediklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, belediye meclis toplantısında tescilli Afşin Belediyesi logosuna lavanta figürünü eklediklerini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 24.6.2020
Afşin Rabia Parkı'nda lavanta fotoğraf platosu oluşturuldu
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Rabia Parkı'nda oluşturulan lavanta fotoğraf platosuyla ilçeye gelecek kişi sayısını artırmayı hedeflediklerini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 3.6.2020
Afşin Belediyesi LGS'ye girecek öğrenciler için maske üretti
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin'de düzenlenecek LGS sınavına girecek öğrenciler için maske üretildiğini, bunu da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan'a teslim ettiklerini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 27.5.2020
Afşin'de gül hasadı yapıldı
Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yaptığı açıklamada, lavanta üretimine ek olarak gül üretimi ve gülden elde edilen ürünlerle ziraatın, tarımın çok daha gelir getiren bir sektör olduğunu göstermek istediklerini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 21.5.2020
Eshab-ı Kehf Külliyesi "Kovid-19 uykusunda"
"İnsanların duaları ve sohbetleriyle dolardı" Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eshab-ı Kehf'in tarihinin en mahzun günlerini geçirdiğini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 11.4.2020
Afşin Belediyesi maske üretecek
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yaptığı yazılı açıklamada, maskelerin sağlık standartlarına uygun üretileceğini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 3.4.2020
Afşin Semt Pazarı'nda koronavirüs tedbirleri alındı
Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, ekiplerin sabahın erken saatlerinden itibaren pazar giriş ve çıkışlarını kontrol altına aldığını belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 26.1.2020
Kahramanmaraş'ta yaban hayvanları için doğaya 4 ton yem bırakıldı
Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği üyeleri ilçe genelinde toplanan yaklaşık 4 ton yemi 7 noktada doğaya bıraktı. Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'ye örnek olacak bir etkinlik düzenlendiğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 24.1.2020
Kahramanmaraş'tan İdlib'e yardım malzemesi gönderildi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, tırın uğurlanması töreninde yaptığı konuşmada, Suriye'nin İdlib kentinden rejim saldırılarından kaçarak Türkiye sınırına yakın tampon bölgeye sığınan halkın zor şartlar altında yaşamını sürdürdüğünü söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 21.1.2020
Afşin'de ozanlar gecesi düzenlendi
Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, kurtuluş mücadelesinde bölgenin insanlarının çok büyük fedakarlıklar gösterdiğini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 21.1.2020
Prof. Dr. Mehmet Sütyemez: "Ceviz artık bir meyveden çok sağlık için kullanılan tablettir"
Konferansa, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İlçe Emniyet Müdürü Ali Semerci, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İlbey Demir, Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 24.12.2019
Kahramanmaraş'ta ilçe belediye başkanları AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Afşin Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise oyunu, haber kategorisinde Mustafa Hassona'nın "Gazze'de enkazlar arasında iftar", yaşam kategorisinde Halil Fidan'ın "Harran'da yaşam" ve spor kategorisinde Erhan Elaldı'nın "Beytullah'ın azmi" başlıklı fotoğraflardan yana kullandı.
Mehmet Fatih Güven - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Kaymakam Ahmet Can Pınar ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Mehmet Fatih Güven - 23.10.2019
"Çanakkale Savaşları Gezici Sergisi" Afşin'de
Çanakkale Savaşları 100. Yıl Derneği'nin "Bir Gün Değil, Her Gün Çanakkale" projesi kapsamında Afşin Kültür Evi'ndeki serginin açılışında konuşan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, "Çanakkale Savaşları Gezici Sergisi"nin 3 Kasım'a kadar ziyarete açık olduğunu söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 16.10.2019
Afşin'de "Geleneksel Türk Okçuluğu" işbirliği protokolü imzaladı
Afşin Belediyesi başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin'de ata sporu güreşte olduğu gibi okçulukta da dünya ve olimpiyat şampiyonları çıkartmayı hedeflediklerini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 14.10.2019
Afşin'de Barış Pınarı Harekatına destek
Belediye Toplantı Salonunda, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Parti Belediye Meclis üyeleri adına ortak basın açıklaması yapan Afşin Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Fatih Güven, Türkiye'nin gelişmesini ve kalkınmasını engelleyen bebek, çocuk, kadın dinlemeden insanları katleden PKK terör örgütünün yok edilmesi gereken bir cinayet şebekesi olduğunu söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 5.10.2019
"Afşin İçin Çal-2" klibinin tanıtımı yapıldı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, ilçenin şair ve ozanların başkenti olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Güven Haberleri | Mehmet Fatih Güven Kimdir - Haberler - Mehmet Fatih Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, partisinin Elbistan İlçe Kongre
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 16:17:57. #1.15#
title