'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Setinde Çalışanlar İsyan Çıkardı

'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Setinde Çalışanlar İsyan Çıkardı

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' dizisinin setinde, haftalıklarını alamayan işçiler isyan etti.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nu uzun bir süre sonra izleme fırsatı bulacağımız Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde sorunlar bitmiyor, şimdi de işçiler ayaklandı.

KENAN, SÜREKLİ BAĞIRIYORMUŞ

'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' adlı dizi 20 Mart Salı günü ekranlara gelecek. Fakat sette yaşanan gerginlikler bir türlü bitmiyor. Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran İmirzalıoğlu'nun sürekli çevresine bağırıp, set çalışanlarına zorluk çıkardığı iddia edilmişti.

YÖNETMENİ BİLE GÖZÜ GÖRMÜYOR

Sette yönetmen dahil herkese sert çıkışlar yapan İmirzalıoğlu'nun bölüm başı fiyatını artırdığı ve 350 bin lira aldığı iddia edilmişti.

HAFTALIKLARINI ALAMAYAN İŞÇİLER İSYAN ETTİ

Güneş Gazetesi'nin özel haberine göre, yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun rol aldığı dizinin setinde yaşanan son gelişme de set çalışanlarıyla ilgili oldu. Yakışıklı oyuncunun kaprislerine göğüs geren set çalışanları biner, 2'şer bin liralık haftalıklarını da alamayınca isyan etti. İşi bırakan ekip, araya giren yetkililerin ödemeyi yapmasıyla tekrar çekimlere başladı.

YORUMLAR (8)

  • BEN DEVE:
    Buna 350 milyar vereceğine ne jönlerimiz var hem de ne jönler. . . . 10 milyar ver oynarlar. Yapımcının parası çok galiba.
  • ARDA:
    haftalık bir sanatçının 350 bin tl. aldığı ülkede 25 bin alan milletvekilinin maaşı fazla değil hiç sevmemde kendisini izlemeyecemde tarihi onlardan öğrenmeyecem muhteşem yüzyılda öğrendik tarihimizi
  • NERON:
    Türkiye 1000 yıl yeride kalmış hiç bir teknik ve teknolojisi yok sıfır hele en önemli si tıbı olarak tamamen dışa bağımlı
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.