Megan Fox, Katıldığı Programda Medyumluğunu Konuşturdu

Megan Fox, Katıldığı Programda Medyumluğunu Konuşturdu

Ünlü Hollywood yıldızı Megan Fox, yakında gösterime girecek filminin tanıtımı için katıldığı televizyon programında psişik güçlerini sergiledi.

Megan Fox, Katıldığı Programda Medyumluğunu Konuşturdu

Ünlü oyuncu Megan Fox, Netflix kanalında yayınlanan sunuculuğunu Chelsea Handler'ın (41) yaptığı 'Whilst on Chelsea' adlı talk show programına konuk oldu. Yakında vizyona girecek Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminin tanıtımı için programa katılan Fox, sahip olduğunu iddia ettiği psişik güçleri hakkında açıklamalarda bulundu.

SUNUCUNUN KÜRTAJ YAPTIRDIĞI BEBEĞİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Üçüncü çocuğuna hamile olan 30 yaşındaki güzel oyuncu, programın sunucusu Chelsea'ye kürtaj yaptırdığı bebeğinin köpeği vasıtasıyla iletişim kurmaya çalıştığını söyledi. Megan Fox, sunucu Chelsea'ye; "Köpeğinin öbür dünyaya gitmiş, ailene üye biri tarafından seninle iletişim kurmak için seçilmiş olduğunu hissediyorum. Senin acı çektiğin zamanlarda köpeğin seninle ilgilenmeye çalışıyor. Köpekler acı çekildiğini hisseder." sözlerini söyledi.

SUNUCU, ÜNLÜ OYUNCUNUN SÖZLERİNİ ŞAKA MALZEMESİ YAPTI

16 yaşında bir kürtaj yaptırdığını kabul eden sunucu Chelsea, duydukları karşısında bir an şaşırsa da daha sonra Fox'un bu ifadelerini şaka malzemesi yaptı: "Eve geç geldiğimde ve suratım asık olduğunda köpeğim bana hep yan bakar zaten." sözleriyle tipik Chelsea esprilerinden birini savurdu.

MEDİTASYON SAYESİNDE SEZGİLERİ KUVVETLENMİŞ

Medyum olmadığını söyleyen Megan meditasyon sayesinde sezgilerinin kuvvetlendiğini ifade etti. Yaptığı meditasyonlar sayesinde Chelsea'nin köpeği 'Chunk'ın, sunucunun hayatında çok önemli bir yere sahip olduğunu hissettiğini dile getirdi.

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞU SÖYLEDİĞİ İÇİN YENİ BİR EVE TAŞIMIŞ

Transformers filmleriyle dünya çapında üne kavuşan ünlü aktris, daha önce katıldığı Jimmy Kimmel Live adlı televizyon şovunda henüz doğmamış bebeğinin kendisiyle iletişim kurduğunu hatta ailenin evden taşınması için yönlendirdiğini ifade etmişti. Megan program sırasında; "İşitilebilir bir ses duymuyorsunuz fakat eğer çocuğa odaklanırsanız ondan mesajlar alabilecekmişsiniz gibi hissediyorum. Örneğin karnımdaki bu bebek benim başka bir yerde yaşamamı istedi. Biz de Los Angeles'ta başka bir yere taşındık. Bebeğimin burada büyümek istediğini hissettim sanki." sözlerini dile getirmişti.

Megan fox, ayrı yaşadığı kocası Brian Austin Green'den üçüncü çocuğuna hamile. Fox geçen sene Green'e boşanma davası açmıştı.