Vicdanları sızlatan olay! Metrobüste maske takması için uyardığı şahıs gözünü çıkardı - Haberler
Haberi Paylaş

Vicdanları sızlatan olay! Metrobüste maske takması için uyardığı şahıs gözünü çıkardı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

İstanbul Avcılar'daki metrobüste meydana gelen olayda, Şükrü Turan isimli güvenlik görevlisi, maske takmadığı için uyardığı kişinin saldırısına uğradı. Güvenlik görevlisi, saldırı sırasında gözlüğünün gözüne batması sonucu bir gözünü kaybetti.

İstanbul Avcılar'daki metrobüs durağında vicdanları sızlatan bir olay yaşandı. Güvenlik görevlisi olarak çalışan ve eve gitmek için metrobüse binen Şükrü Turan, maske takmadığı için uyarıda bulunduğu bir şahsın saldırısına uğradı. Saldırı sırasında gözlüğü kırılan Turan, bir gözünü kaybetti. kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde Senem'in güvenlik görevlisine defalarca kez vurduğu görüldü.

Avcılar'da 25 Haziran 2021 tarihinde metrobüse binen özel güvenlik görevlisi Şükrü Turan, maske takmayan Ömer Senem isimli şahsa uyarıda bulundu. Maske takmayı kabul etmeyen Senem iddiaya göre "Bana maske taktıracak varsa gelsin taktırsın" dedi. Metrobüste bulunan diğer yolcuların da tepki göstermesi üzerine öfkelenen Senem, Şükrü Turan'a yumruklar atmaya başladı.

Darp edildiği esnada gözlüğünün camı kırılan Turan, gözünden yaralanırken Ömer Senem ise gözaltına alındı. Senem emniyetteki ifadesinde sinirlerine hakim olamadığını, aralarında karşılıklı arbede çıktığını ifade etti. Şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, Turan ise olayın ardından gözünden 3 kez ameliyat oldu ancak görme yetisini kaybetti.

Öte yandan, olaya ilişkin metrobüs kamerasına yansıyan görüntülerde Ömer Senem'in Şükrü Turan'ın yüzüne yumruk attığı görülüyor. Durakta bulunan kameraya yansıyan görüntüde ise Senem ile Turan arasında arbede yaşandığı gözleniyor.

Vicdanları sızlatan olay! Metrobüste maske takması için uyardığı şahıs gözünü çıkardı

Vicdanları sızlatan olay! Metrobüste maske takması için uyardığı şahıs gözünü çıkardı
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (1)
HAKAN ARSLANOĞLU:Güvenlik görevlisinin tek gözü çıktıysa, saldırganın iki gözünün de kör edilmesi en adaletli cezadır.
500
title