MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ HABERLERİ

Marmara Belediyeler Birliği Haberleri

Marmara Belediyeler Birliği haber, Marmara Belediyeler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marmara Belediyeler Birliği - 06.10.2016
Zeytinburnu Belediyesi'ne 'Altın Karınca' Ödülü
Zeytinburnu Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen “Altın Karınca Belediyecilik Ödülü”ne layık görüldü.
Marmara Belediyeler Birliği - 05.10.2016
Başkan Karaosmanoğlu, ''İSU ile gurur duyuyorum''
Kanalizasyon Altyapı Bilgi Sistemi projesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri'nde birinci olmuştu.
Marmara Belediyeler Birliği - 05.10.2016
Ödüllü Rasis Türkiye'ye Örnek Oluyor
RASİS'e Altın Karınca ödülü Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Akıllı Ruhsat Sistemi (RASİS) Projesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ve Türkiye'nin en ciddi yerel yönetimler ödülü olarak kabul edilen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri'nde "Ar-ge ve İnovasyon" kategorisinde ikincilik ödülü kazanmıştı.
Marmara Belediyeler Birliği - 04.10.2016
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Altın Karınca Belediyecilik ödülleri Lüleburgaz Belediyesi'ne, Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından Altın Karınca Belediyecilik ödülleri verildi.
Marmara Belediyeler Birliği - 04.10.2016
Büyükçekmece'nin Büyükleri' Ödülle Taçlandı
Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen 'Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri', İstanbul'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Marmara Belediyeler Birliği - 03.10.2016
Özcan, Altın Karınca Proje Ödülleri İle İlgili Basın Toplantısı Düzenledi
Toplantının açış konuşmasını yapan Özcan, Basın mensupları ve toplantıya katılanlara hoş geldiniz dedikten sonra şunları söyledi"1 Ekim 2016 Cumartesi günü İstanbul'da Marmara Belediyeler Birliği'nin Altınkarınca Proje Yarışması ile ilgili ödül töreni vardı.
Marmara Belediyeler Birliği - 03.10.2016
Altın Karınca Beşçeşmeler'in
Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ve Marmara Bölgesi'nin tüm belediyelerinin katıldığı en prestijli yerel yönetim ödülleri olarak kabul edilen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri, Conrad İstanbul Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
Marmara Belediyeler Birliği - 03.10.2016
Şeffaf Oda Uygulaması Ödüle Layık Görüldü
Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen "Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri" kapsamında Yalova Belediyesi, Kurumsal Yönetim ve Gelişim dalında ödüle layık görüldü.
Marmara Belediyeler Birliği - 02.10.2016
Beşiktaş Belediyesi'ne Birincilik Ödülü
Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik ödülleri düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
Marmara Belediyeler Birliği - 01.10.2016
Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri"
Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen "Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri" Gökçeada Belediyesi birincilik ödülüne layık görüldü.
Marmara Belediyeler Birliği - 30.09.2016
Eyüp Belediyesi'ne İki Ödül Birden
Eyüp Belediyesi’nin Ali Kuşçu Uzay Evi ve ESER projesi, Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Yarışması’nda ödüllerin sahibi oldu.
Marmara Belediyeler Birliği - 23.09.2016
Kartallı Çocuklar Sünnet Şöleninde Eğlendi
Kartal Belediyesi'nin her sene gerçekleştirdiği 'Yıl Boyu Ücretsiz Sağlıklı Sünnet' kampanyası kapsamında sünnet olan çocuklar, ardından sünnet şöleniyle eğlendi.
Marmara Belediyeler Birliği - 19.08.2016
Marmara Belediyeler Birliği ve Kızılay'dan Üsküp'e Yardım
Marmara Belediyeler Birliği üyesi belediyeler ve Kızılay, 6 Ağustos'ta yaşanan sel felaketi dolayısıyla Üsküp'e 5 TIR yardım malzemesi yolladı.
Marmara Belediyeler Birliği - 17.08.2016
Makedonya'daki Sel Felaketi
Makedonya'ya ilk etapta 4 tır yardım malzemesini gönderdiklerini anımsatan Altepe, şunları kaydetti: "Şu anda orada temizleme çalışmaları da devam ediyor. Bu kapsamda bizden binaların temizlenip, yıkanması ve oturulabilir hale gelmesi konusunda destek istendi. Bizler de Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak 3 tane çok amaçlı modern itfaiye aracını ve iş makinelerini bölgeye gönderiyoruz. 12 personelimiz de bölgede hizmet edecek. Bölgedeki evlerin ve binaların yeniden kullanılabilir hale gelmesi için yapılan yardımların ardından ev eşyası desteğimiz sürecek. Bir yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan Marmara Belediyeler Birliği bünyesindeki belediyelerin de destekleriyle Makedonya'daki yaraları sarmaya çalışacağız.
Marmara Belediyeler Birliği - 16.08.2016
Makedonya'daki Sel Felaketi
Üsküp ve çevresinde ev ve iş yerleri zarar görenlerin bir nebze de olsa derdine derman, yaralarına merhem olmaktan büyük mutluluk duyduklarını diye getiren Çimsöken, "Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe ve Marmara Belediyeler Birliği başta olmak üzere dernek ve sivil toplum kuruluşları yardım çağrımıza kısa sürede olumlu katkı sağladı.
Marmara Belediyeler Birliği - 15.08.2016
Edirne'de Zabıtalara Eğitim Verildi
Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği tarafından Edirne Belediyesinde çalışan zabıtalara eğitim verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marmara Belediyeler Birliği Haberleri | Marmara Belediyeler Birliği Haber - Haberler - Marmara Belediyeler Birliği haberleri, son dakika marmara belediyeler birliği haber ve gelişmeleri burada. Başkan Toçoğlu: En Büyük Ödül Sakarya'ya Hizmettir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 10:39:00. #1.15#

title