ManU'nun Efsanesi Giggs, Cinsel İlişki İçin Kardeşinin Yuvasını Yıktı

ManU'nun Efsanesi Giggs, Cinsel İlişki İçin Kardeşinin Yuvasını Yıktı

Haberler.Com - Haberler | Spor

Manchester United efsanesi Ryan Giggs'in kardeşi Rhodri Giggs, eşi Natasha ile ilişkiye giren abisi yüzünden 8 yıllık ilişkisini sonlandırdığını söyledi.

Kariyerinde yalnızca Manchester United forması giyen ve Kırmızı-Şeytanlar'da kazanılmadık kupa bırakmayan Ryan Giggs'in kardeşi Rhodri Giggs, eşi Natasha ile cinsel ilişkiye giren abisi yüzünden 8 yıllık ilişkisini sonlandırdığını söyledi.

"GECE KALKTIM VE EŞİM YATAKTA..."

2011 yılında 8 yıllık eşi Natashla ile evliliğini sonlandıran Rhodri Giggs, buna sebep olarak abisi Ryan'ın eşiyle cinsel ilişkiye girmesi olarak gösterdi.

Olayın ardından 3 yıl geçtikten sonra konuyla ilgili ilk kez konuştuğunu belirten Rhodri şu ifadeleri kullandı:

"O gün Oldtrafford'da futbol oynadıktan sonra eve dönmüştüm ve erken uyumuştum. Daha sonra kalktığımda gece saat 3'tü ve karım evde değildi. Sabah saat 6'da Natasha'nın annesi, elinde bir mektup bulunan kağıtla kapıyı çaldı. News of The World'den haberleri okurken, annesi de yanımdaydı. İşte olayı böyle öğrendim.

"İKİSİNE DE İNANMAK İSTİYORSUNUZ AMA..."

Daha sonra onu aradım ve 'doğru mu?' dedim. İlk önce reddetti. O an neye inanıp inanamayacağımı bilmiyordum. Burada güvenebileceğiniz iki insan var ve ikisine de inanmak istiyorsunuz.

"SADECE CİNSEL İLİŞKİ"

Ancak Natasha bana Ryan'ın yazdığı mesajları gösterdi. Sonrasında abim bana bunun sadece cinsel ilişki olduğunu hiçbir şey ifade etmediğini söyledi. Cinsel ilişki uğruna ailemi mahvetti. Ben de ona aferin, şerefe abi! dedim."

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (35)
SEBASTİYAN: bunun haber degeri yok. bide bas sayfadan veriyosunuz . . . . .
ADAMIN DİBİ: Ulan bunun dinle ne alaksı var. Tr de mahalle tren olmuş bu ne ki?
KALE06: Suna bir gün daha uykusuz kalacağım senin için
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title