Kaza sonucu hastaneye kaldırılan adamı eli ve ayağından yatağa bağladılar - Haberler
Haberi Paylaş

Kaza sonucu hastaneye kaldırılan adamı eli ve ayağından yatağa bağladılar

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Manisa'nın Salihli ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu motosiklet kazası geçiren 50 yaşındaki adam, yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Alkollü olduğu ileri sürülen adamı, eli ve ayağından yatağa bağlı olarak gören ailesi ise bu duruma tepki gösterdi.

24 Temmuz Cumartesi günü Mithatpaşa Mahallesi'nde saat 22.00 sıralarında Yılmaz C., direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu motosikletiyle kaza yaptı. Sol bacağında kırık bulunan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Yılmaz C., Salihli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

ELİ VE AYAĞINDAN YATAĞA BAĞLI HALDE BULDULAR

Alkollü olduğu ileri sürülen ve bilinci yerinde olmayan Yılmaz C., iddiaya göre yatağa bağlandı. Hareket etmemesi için eli ve ayağından yatağa bağlanan Yılmaz C.,'nin durumunu gören yakınları duruma tepki gösterdi. Hastalarını eli ve ayağından yatağa bağlı bir şekilde görüntüleyen kardeşi Hülya B. ve eniştesi Fuat B., kaymakamlığa giderek şikayette bulundu.

Kaza sonucu hastaneye kaldırılan adamı eli ve ayağından yatağa bağladılar

"BU DURUMU KABUL ETMİYORUZ"

Görüntülerde kayınbiraderinin durumunu aktaran enişte Fuat B., "İzmir'de oturuyoruz. Bayram tatili için Erzurum'a gittik. Kayınbiraderimin kaza yaptığını öğrendik ve geldik. Salihli Devlet Hastanesi Ortopedi Servisi'nde, cumartesi gece saatlerinden beridir yatıyor ve hiç müdahale edilmemiş. Acı çektiği için ve tepki gösterdiği için de iple yatağa bağlamışlar. Bu durumu kabul etmiyoruz" dedi.

Kaza sonucu hastaneye kaldırılan adamı eli ve ayağından yatağa bağladılar

Kaza sonucu hastaneye kaldırılan adamı eli ve ayağından yatağa bağladılar
Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (10)
bekir yapici:kardesim zincirle baglamamislar adamin bir eli serbest istese kendisi cözebilir belliki alkollüyken eline koluna hakim olsun yanina yaklasanlara müdahale etmesin diye baglanmis.
Arşiv Unutmaz:haketmiştir yoksa millet hasta bağlama derdinde değildir.
???? ??????:nedensiz bağlamazlar.. Düşünmeden anlamadan doktorları suçlamamak gerek.
500