Manisa'da Bakkallar Odası Başkanı ile Birlikte 4 Kişi Gözaltına Alındı
Haberler » Güncel » Manisa'da Bakkallar Odası Başkanı ile Birlikte 4 Kişi Gözaltına Alındı - Haber

Manisa'da Bakkallar Odası Başkanı ile Birlikte 4 Kişi Gözaltına Alındı

Manisa Bakkallar Odası (MABAKOD) Başkanı Mehmet Ünlübaş ile Genel Sekreter Hatice Özcan'ın da aralarında bulunduğu 4 kişi, evrakta sahtecilik ve zimmete para geçirme suçlamasıyla gözaltına alındı.

Manisa'da Bakkallar Odası Başkanı ile Birlikte 4 Kişi Gözaltına Alındı

Bakkallar Odası (MABAKOD) Başkanı Mehmet Ünlübaş ile Genel Sekreter Hatice Özcan'ın da aralarında bulunduğu 4 kişi, evrakta sahtecilik ve zimmete para geçirme suçlamasıyla gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Çetin, MABAKOD'un kasasından 50 bin liraya yakın açık olduğunu fark edince savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatıyla soruşturma başlatan polis, geçen cuma günü, Oda Başkanı Ünlübaş, Genel Sekreter Özcan gözaltına alındı. Polis ayrıca oda üyesi olmayan ve Hatice Özcan'ın arkadaşı olduğu belirtilen Süleyman Kürşat Bektaş ve eşi Esra Funda Bektaş, 'Evrakta sahtecilik ve zimmete para geçirme' suçlamasıyla gözaltına aldı. Odadaki evrak ve bilgisayarlara el konulduğu belirtildi. Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından bu sabah saatlerinde Manisa Devlet Hastanesi'ne sağlık raporuna gönderilen şüpheliler adliyeye sevk edildi. - Manisa

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler