Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi - Haberler
Haberi Paylaş

Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi

Haberler.com / Emre İliksiz - Haberler | Güncel

Türkiye'nin pek çok bölgesinde devam eden orman yangınlarını kontrol etme çalışmaları devam ederken, Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere çevredekiler tarafından linç girişiminde bulunuldu. Jandarma ekipleri öfkeli kalabalığı güçlükle sakinleştirebildi.

Ülkemizin pek çok şehir ve ilçesinde meydana gelen orman yangınlarının söndürülme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Antalya ve Muğla'da turistik bölgeleri etkileyen ve yerleşim yerlerini tehlikeye sokan yangınların çıkış sebebiyle ilgili resmi bir açıklama gelmedi ancak sosyal medyada bir takım iddialar ortaya atılmaya devam ediyor.

YANGINI ÇIKARDIKLARI İDDİA EDİLEN KİŞİLERE LİNÇ GİRİŞİMİ

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınını çıkardıkları iddia edilen bir grup kişi jandarma tarafından yakalanırken, çevredekilerin linç girişimi kameralara saniye saniye kaydedildi.

JANDARMA KALABALIĞI SAKİNLEŞTİRMEKTE ZORLANDI

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde jandarmanın öfkeli kalabalığı güçlükle sakinleştirebildiği görülüyor.

Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (8)
Mehmet Kart:Eğer bu kişilerin yaktığı kesinleşirse hemen oracıkta bir yığın odunu yakıp bu hainler içine atmak lazım gelir.
Kobra Murat :"orman yangınını çıkardıkları iddia edilen bir grup kişi" gaz almak icin tutuklanmis kisiler de olabilir ne linci?
inad :Onları koruyanlar malesef bu milletin vergisinden maaş alanlar! korudunuzda ne oldu?madalyamı aldınız, terfimi ettiniz, koruyamasaydınız en çok tayin olur yada az bir para cezası alırdınız, bu millete bu kötülüğü yapanları bu kadar savunmakla ve korumakla kime neye hizmet ettiniz? zaten birileri bunları salacak yada az bir ceza ile kurtulacaklar! Allah tan korkun ve bu hainleri artık korumayın, oradaki beceriksiz halkada yazıklar olsun.
500