'Maide'nin Altın Günü'ne Özel Gösterim - Haberler
Haberi Paylaş

'Maide'nin Altın Günü'ne Özel Gösterim

'Maide'nin Altın Günü'ne Özel Gösterim
Bültenler - Haberler | Güncel

Ezgi Mola'nın canlandırdığı, merakla beklenen "Maide'nin Altın Günü" adlı komedi filminin özel gösterimi Alkent Hillside Cinecity'de gerçekleştirildi.

8 Aralık Cuma günü gösterime girecek olan film, galaya katılan seçkin konukların büyük beğenisini topladı.

Yapımcılığını TAFF'ın üstlendiği, yönetmenliğini Caner Özyurtlu'nun yaptığı, öyküsünü Ezgi Mola'nın, senaryosunu Serkan Altuniğne ve Çağdaş Dinç'in kaleme aldığı 'Maide'nin Altın Günü'nün gala daveti sanat, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Gala gecesine; Demet Akalın, Okan Kurt, Fatih Ürek, Saadet Işıl Aksoy, Demet Özdemir, Özge Borak, Merve Özbey, Aydan Taş, Zeynep Koçak, Kaan Yıldırım, İlker Kızmaz, Dilşad Şimşek, Bülent Parlak, Burcu Parlak, Burak Hakkı, Asena Tuğal, Şahin Irmak gibi isimler katıldı.

DEMET AKALIN'DAN EZGİ MOLA'YA SÜRPRİZ!

Galaya katılan Demet Akalın; Ezgi Mola'ya, üzerinde Maide karakterinin resmi olan özel kek ve kurabiyeler hazırlatarak sürpriz yaptı.

Maide'nin Altın Günü"nün kısaca hikayesi ise şöyle; Maide, titiz mi titiz, marifetli mi marifetli bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhurdur. Kısırları, börekleri, eğlencesi dillere destandır. Altın günlerinden birinde Maide'nin aile yadigarı gerdanlığı çalınır. Gerdanlığı bulmak için İstanbul dışından gelen ergen yeğeni Yağmur ile bir liste yaparlar. Güne gelen kadınların tek tek peşine düşecekleri bu macerada başlarına birbirinden komik olaylar gelecektir.

Yönetmen: Caner Özyurtlu

Yapımcı: TAFF Pictures

Uygulayıcı Yapımcı: AC Film

Görüntü Yönetmeni: Alp Korfalı

Senaryo: Serkan Altuniğne, Çağdaş Dinç

Müzik: Emir Yargın, Arel Koray Nalbant

Oyuncular: Ezgi Mola , Mesut Can Tomay , Hilmi Özçelik ,

Gülhan Tekin , Demet Gül

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Caner Özyurtlu, Demet Akalın, Okan Kurt, Ezgi Mola, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title