Haberler

  Yılmaz Erdoğan: Filmde konuşulanları galada çözdüm

  YILMAZ Erdoğan, tek kişilik gösterisi "Münaşaka"nın içeriğini yenileyerek tekrar sahneye taşıdı.

  YILMAZ Erdoğan, tek kişilik gösterisi "Münaşaka"nın içeriğini yenileyerek tekrar sahneye taşıdı. Ünlü oyuncu, BKM Tiyatro'da sahnelemeye başladığı gösteride 2014 yapımı "Son Umut" (The Water Diviner) filminde birlikte rol aldığı dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Russell Crowe ile anılarına da yer verdi: "İngilizce oynadım, iyi kötü bir ödül de verdiler, demek ki fena oynamamışım. Ama bir tek problem var. Ben Russell'ı anlamıyorum. İngilizce konuşanlar arasında bir tek onu, en iyi arkadaşımı anlamıyorum. Ama bu aramızda bir sır; o anlıyorum zannediyor. İki nedenle anlamıyorum. Bir kere o Avustralyalı, aksanından hiç taviz vermiyor. Bir de şakacı, hem anlamıyorum hem de şaka yapıyor. Ne derse gülüyorum. Gerizekalı gibi. Bir gün yanlış yerde gülmüşüm, yakalandım. 'Ne oldu' diye baktılar bana... Gülerken izin mi alacağım diye sert yaptım. Koca bir filmde oynadım, ne dediklerini galada anladım."

  İNGİLİZCEDEN İNGİLİZCEYE ÇEVİRİ

  Ünlü oyuncu çekimler sırasında Russell Crowe'un dediklerini anlayabilmek için bir yardımcı tuttuğunu da anlattı: "Russell'ı anlamıyorum ya ben, anladığım çocuklardan biriyle bir anlaşma yaptım. Para veriyorum çocuğa, Russell'ın İngilizcesini bana tekrar İngilizceye çeviriyor." Erdoğan, at sahnelerinde yaşadığı zorlukları anlatırken de seyirciyi güldürdü: "11 atlıyız. Bir-iki, bir-iki gidiyoruz. Bir yerde durduk, Russell bir şeyler söyledi. Benim anlaşmalı çocuğa sordum 'Ne diyor' diye. Meğerse demiş ki tepeye kadar dörtnala gideceğiz. Oğlum ben daha dörtnalayı öğrenmedim demeye kalmadı, bunlar bir topukladılar. Bütün öğrettikleri her şey gitti aklımdan yemin ediyorum, Cüneyt Arkın geldi. Çocukluğumda 1200 filmini seyretmişim. Verdim ayarı. 10 numara gittim, düşmedim de valla."

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  The Water Diviner Russell Crowe Haberler

  Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

  Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

  İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

  İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

  Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

  Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

  Bakmadan Geçme

  Şampiyon kim olacak? Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak? Villarreal Real Madrid maç özeti ve golleri izle! (ARDA GÜLER'İN GOLLERİ) Real Madrid maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Galatasaray Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe kaç yıldır şampiyon olamıyor 2024? İşte Fenerbahçe'nin son şampiyonluk yaşadığı sezon! DEV DERBİDE KAVGA! Fenerbahçe - Galatasaray maçı kavgayı kim çıkardı, KİM KAVGA ETTİ? Olay ne, ne oldu? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? GS en son hangi yıl ve sezon şampiyonluk yaşadı? FENERBAHÇE - GALATASARAY MAÇI KAÇ KAÇ? #9917 Dev derbide kim önde, kim gol attı? DEV DERBİ SON DURUM! #129349 DEV DERBİDE NEFESLER TUTULDU! #9917 Fenerbahçe Galatasaray maçı CANLI ANLATIM! Dakika dakika ne oldu, kim gol attı? #129349 Tarihte suikaste uğrayan ve ölen dünya liderleri GALATASARAY'IN TARİHÇESİ! Galatasaray ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Galatasaray ilk başkanı kimdir? FENERBAHÇE'NİN TARİHÇESİ! Fenerbahçe ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin ilk başkanı kimdir? Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlar (1909-2024) Galatasaray Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 19 Mayıs Galatasaray Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi kavga mı çıktı, kimle kim kavga etti? İlk 11 belli oldu! İşte Galatasaray Fenerbahçe maçı 11'leri!
  İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

  İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title