Haberi Paylaş

Ünlü Modelden Şaşırtan İtiraf: Balayında Eşimle Birbirimizden Sıkıldık

Magazin Haberleri

Ünlü model Ebru Şancı, katıldığı magazin programında balayında eşi Alpaslan Öztürk ile birbirlerinden çok sıkıldıklarını ve balayını vıcık vıcık bulduğunu söyledi.

İkiz bebek annesi Ebru Şancı, bugün Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunumuyla gerçekleşen 2. Sayfa programına konuk oldu. Alişan ve Buse Varol'un balayı haberlerini gören Şancı, balayında eşiyle birbirlerinden çok sıkıldıklarını anlattı.

"MALDİVLER'DE MENEMEN İSTEDİM"

2015 yılında Alpaslan Öztürk'le evlenen Ebru Şancı'nın balayında yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Biz balayında Maldivler'e gittik, birbirimizden çok sıkıldık. Ye, iç, yat bu ne! Bir de aç kaldım adam tabağa ıstakoz koymuş getirmiş sabah kahvaltısında. Ben onun nasıl yendiğini bile bilmiyorum. 'Git menemen' getir dedim. 'Burada yok, sahilde olduğumuz için hep deniz ürünleri var' dedi.

Ünlü Modelden Şaşırtan İtiraf: Balayında Eşimle Birbirimizden Sıkıldık

"BALAYI VICIK VICIK"

Kocama da kahvaltıda şampanya getirmiş, yanına da koymuş iki bin TL'lik faturayı. Bir kere zaten benim kocam alkol kullanmıyor. Yani kısacası biz çok sıkıldık, balayı ne vıcık vıcık. Beş günün sonunda kaçtık.

Ünlü Modelden Şaşırtan İtiraf: Balayında Eşimle Birbirimizden Sıkıldık

Haberler.com - Magazin

Alpaslan Öztürk Gülşen Yüksel Buse Varol Ebru Şancı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (40)

ALİ KÜÇÜKKILÇIK:

Evlilik öncesi çok tokalaşmalar, evliliğin balayı ve ilk aylarının da yavan geçmesine sebep oluyor. Yapacak bir şey yok! ''Balayında sıkıntıdan patladık'' sözleri yüzünden evli bir kadına ''bana gelseydin ya'' diyecek halimizde yok herhalde.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Ramses:

Tam bir kekoymuş

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
SİVASLI İBOCAN:

Eski evlilere sorun iyi kötü 40 yıldır beraberiz der, , bunlar çıkmış mertçe evliliğimizin cılkı çıktı demiş. . Yani beraberliğizorlamanın gereği yok, gözlerimiz heran sağa sola kayabilir demişler. . Eskileri bir dinle ne ahlar, vahlar duyarsın. . Vallahi ben eşimden şunu görmedim, çok çektim, çocuk büyütmekten başka beklentim yoktu, tatil desen bilmem, okul karne tatilini tatil bilirim. Mutlu olunmayacak, gözü dışarda EVLİLİK nasip etme ALLAHIM. . . ÖZENTİSİZ EVLİLİK DİLEKLERİMLE. . . . . . .

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title