Haberi Paylaş

Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da büyük deprem! Mesut artık yok

Magazin Haberleri

Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden biri olma unvanını elinde bulunduran Arka Sokaklar'da büyük deprem yaşanıyor. Dizinin başından bu yana kadroda olan ve 'Mesut' karakterini canlandıran Şevket Çoruh, 16 yıl sonra bu role veda etti.

Televizyon ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar, geçtiğimiz dönem 16. sezonunu tamamladı. Eylül ayında yeni sezonun açılmasıyla beraber yaz tatilinden yeniden ekranlara dönecek dizilerden biri olan Arka Sokaklar, 17. sezonuyla beraber izleyicisine kavuşacak. Ancak Arka Sokaklar'da yeni sezon öncesi büyük bir deprem yaşanıyor. Dizinin başından beri kadroda olan ana karakterlerden 'Mesut' artık olmayacak.

VEDA MESAJI YAYINLADI

Karakteri canlandıran ünlü oyuncu Şevket Çoruh, sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı. Çoruh, mesajında şu ifadelere yer verdi: "16 sezon 632 bölüm boyunca Arka Sokaklar'da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut'la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu'na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler.'

Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da büyük deprem! Mesut artık yok

"UZAKTAN GÖRENLER MESUT SANIYOR"

16 sezon 632 bölüm boyunca Arka Sokaklar'da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut'la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu'na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler. Uzaktan görenler Mesut sanıyor, bir Şevket'e döndü benim hayatım…"

Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da büyük deprem! Mesut artık yok

Haberler.com - Magazin

Arka Sokaklar Şevket Çoruh Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

Hakan Arslanoglu:

Mesut kesin bu yıl sonu emekli olur. Adamın zaten 16 yılı Arka Sokaklar da geçti..

Buz küpü:

mesut için seyrediyorduk. canı sağolsun. iyi bir tatili hakketti. ama tatil için ara verseydi tamamen bırakmak niçin?

haksız mıyım:

hiç iyi olmadı. çok alışmıştık

Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title