Haberi Paylaş

TikTok'ta canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, tartıştığı adama hem küfretti hem el hareketi yaptı

Magazin Haberleri

Bir süredir TikTok'ta canlı yayınlar yapan Mehmet Ali Erbil, son yayınına konuk aldığı bir erkeğe hem küfretti hem de el hareketi yaptı. Erbil'in davranışlarına sinirlenen adam ise "Anneme küfür edemezsin. Seni Yeniköy'den alırım" diyerek tehditler savurdu.

Uzun yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu nedeniyle ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, TikTok hesabı açarak canlı yayınlar yapmaya başladı. Sık sık takipçilerinden hediye istemesiyle gündeme gelen Erbil, bu sefer de yayınına konuk aldığı bir kişiyle tartıştı.

HEM KÜFRETTİ HEM EL HAREKETİ YAPTI

Canlı yayınlar açarak takipçileriyle sohbet eden Mehmet Ali Erbil, bir erkeği yayına alarak konuşmaya başladı. Yayında tansiyon yükselince Erbil, genç adama annesi üzerinden küfürler savurmaya başladı. Bununla da yetinmeyen Erbil, "Ana bacı küfür etme, seni gelir Yeniköy'den alırım" diyen adam el hareketi yaptı. Adamı yayından çıkaran ünlü isim, "Beni Yeniköy'den alacakmış. Beni Yeniköy'den alacak adam anasının karnından doğdu mu?" diyerek karşılık verdi.

TikTok'ta canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, tartıştığı adama hem küfretti hem el hareketi yaptı

ERBİL'DEN İHANET İTİRAFI

Önceki akşam Buket Aydın'ın programına konuk olan Mehmet Ali Erbil,evliliklerinde çok hata yaptığını belirterek hep çok eşli olduğunu söyledi. Erbil, bir de "Çok aşıktım bir eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım sonra aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence" itirafında bulundu.

Mehmet Ali Erbil Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Hayri :

gerçekse bu adam daha dun ahlak dersi veriyordu cem yılmaza falan ama buyuk bir ihtimalle çakma seneryo yazılmış bunun tik tokçu olduğunu bilmeyenlerde bu haber sayesinde öğrendi ve hemen profiline gitmişlerdir

özen66:

gündeme gelmek ıcın yapılmıs berbat bir kurgu

UğuR DURAN:

eskiden de böyleydi Mali. üslupsuz hareket ve ayıplarının üstüne koyarak yaşamaya devam ediyor.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title