"Tefeciye bulaştım" diyerek ünlülerden para isteyen Ece Erken, aldığı cevaplarla şaşkına döndü - Haberler
Haberi Paylaş

"Tefeciye bulaştım" diyerek ünlülerden para isteyen Ece Erken, aldığı cevaplarla şaşkına döndü

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Yakın bir zaman önce YouTube kanalı açarak videolar çekmeye başlayan Ece Erken, son yayınladığı videosunda Arto, Safiye Soyman, Tanju Çolak ve Metin Uca gibi isimlerden para istedi. Tefeciye düştüğünü söyleyerek arkadaşlarını arayan Erken, aldığı cevaplarla şaşkına dönerek "Kim dost kim düşman gördük" dedi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programındaki sunuculuk görevinden ayrılan Ece Erken, YouTube kanalı açarak videolar çekmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile video çeken Erken, bu sefer de ünlü isimleri arayıp para istedi.

Videoda ilk Arto'yu arayan Erken, "Acil paraya ihtiyacım var karakoldayım. Bana 5 bin TL gönderir misin" dedi. Erken'in isteği karşısında şoke olan Arto ise "Hesap numaranı gönder hemen atayım" dedi. Bunun üzerine şarkıcı Safiye Soyman'ı arayan Erken 10 bin TL istedi. Üzerinde nakit olmadığını söyleyen Soyman ise hemen yanındaki arkadaşların isteyerek Erken'e geri döneceğini söyledi. Şaka yaptığını açıkladığı Soyman'ın "Senin zengin sevgilin var benden isteyince şaşırdım" demesi üzerine şaşkına dönen Erken, kahkaha atarak konuyu geçiştirdi.

'Tefeciye bulaştım' diyerek ünlülerden para isteyen Ece Erken, aldığı cevaplarla şaşkına döndü

Para istediği Tanju Çolak'ın da olumlu cevabıyla sevinen Erken, en yakın arkadaşı Sezer'den 100 bin TL borç istedi. Ünlü isim, en yakın arkadaşının "Bütün paramı borsaya yatırdım. Çekersem çok zararım olur" demesi üzerine de ne diyeceğini bilemedi.

Sunucu Aslı Turanlı'dan da beklediği cevabı alan Erken son olarak ünlü televizyoncu Metin Uca'yı aradı. Erken'in 5 bin TL istemesiyle şaşıran Uca, "Ben de zor durumdayım" cevabını verdi. Erken'in kendisine şaka yaptığını öğrenen Uca "O zaman sen bana gönder diyerek" takılmadan edemedi.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Safiye Soyman, Tanju Çolak, Ece Erken, Metin Uca, Arto, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Melih Kerim :

Kurgu olmadığını kim iddia edebilir, doğrusu da kurgu olmasıdır. Habersiz kayda alınır mı ? Yarın bir arkadaşı da (Erkek ya da Kadın) Ece yi arasa Ece bana verir misin dese (para borç) ve gelen opsiyonları cevapları şartları kayda alsa hoş olur mu?

Melih Kerim :

Kurmaca olduğu o kadar aleni ki. O kadar amatör ki. Metin Uca sosyal mesaj veriyor işi anladığından, 5.000TL borç istemeden az daha uzatsa amirallere, möntroya, istanbul sözleşmesine getirecek konuyu,

tufan celik:

Sayın Ece Erken bunu yaparak arkadaşlarını test etmiyorsun , kendini test ediyorsun farkındasın değil mi ? Kime güven vermişsin kim sana güvenmiyor bunu test ediyorsun .Vermeyenleri aaaa bana yardım etmedi şeklinde sakın eleştirme .Neden güven veremedim diye kendini eleştir .Sonuçta borç istiyorsun haftaya vereceğim diyorsun .O güveni veremediysen suçlu sensin malesef.

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title