Şarkı sözleri tepki çeken Sezen Aksu'yla ilgili Tarkan'dan ilk yorum: Kendisine yapılan haksızlık unutulmayacak - Haberler
Haberi Paylaş

Şarkı sözleri tepki çeken Sezen Aksu'yla ilgili Tarkan'dan ilk yorum: Kendisine yapılan haksızlık unutulmayacak

Haberler.com - Zehra Yaşık - Magazin
 - Güncelleme:

Şarkısında geçen "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" sözleriyle Türkiye'nin gündemine oturan Sezen Aksu'ya yakın dostu Tarkan'dan destek geldi. Ünlü sanatçıyla fotoğrafını paylaşan Megastar, "Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiçbir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır" sözlerine yer verdi.

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Şahane Bir Şey Yaşamak adlı şarkısında söylediği "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" cümlesi nedeniyle, ülke gündemine oturmuştu. Sosyal medyada tepkilerin odağında olan Aksu'ya Tarkan'dan destek geldi. Megastar, ünlü sanatçıyla baş başa tatil yaptığı anlardan fotoğraf paylaşarak, Aksu'nun linç edilmesine tepki gösterdi.

"YAPILAN AYIP HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAK"

Megastar günlerce konuşulan olayla ilgili şu sözleri yazdı;

"Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiçbir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır. Bugünün tbt'si de Sezen'le yıllar önce gittiğimiz Tayland tatilinde, herkesi ekip baş başa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun"

Tarkan'dan şarkı sözleri tepki çeken Sezen Aksu'ya destek: Yapılan ayıp unutulmayacak

NE OLMUŞTU?

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Şahane Bir Şey Yaşamak adlı şarkısında söylediği "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" cümlesi nedeniyle tepki çekmişti. Sosyal medya kullanıcıları, şarkı nedeniyle ünlü sanatçıya büyük tepki gösterirken dini değerlerin aşağılandığını ileri sürerek özür dilenmesi gerektiğini belirtmişti. Aksu'nun söz konusu şarkılarıyla ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan da Aksu'ya tepki gösterilerek, "Hz. Adem ile Hz. Havva bütün insanlığın müşterek değeri ve ortak atalarıdır" ifadelerine yer verilmişti.

Tarkan'dan şarkı sözleri tepki çeken Sezen Aksu'ya destek: Yapılan ayıp unutulmayacak

Zehra Yaşık
Foto galeri editörü Haberler.com - Magazin

Şarkı Sözü, Sezen Aksu, Megastar, Tarkan, Şarkı, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (53)

Ahmet Gündoğdu:

sanatçılar unutmayın sızlerı oraya getıren bızlerız,siz kimi kınıyorsunuz..

Gönül Kolçak:

Biz sanatçılara saygı duyduk yıllarca sezen aksuyada taki insanların deyerlerini he sayıp bu tarz şarkılar yapılana kadar ben geç görüldüğü içinde çok kızgınımayrıca bu millet sanat yapınca gayet hakkınızı verdi şimdi utanmadan bu cümleleri sarfediyorsunuz yazıklar olsun bu millet sayesinde kazandığınız paralara sorun sizde deyil bugüne kadar size deyer veren bizlerde

Serkan Tunca:

Tarkan senin vatanı ne kadar çok sevdiğini gördük askerlikden kaçarken

Tüm 53 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title