Haberi Paylaş
Survivor 2023... 1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR!

Survivor 2023... 1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR!

Magazin Haberleri

Survivor 2023'ün dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar "Arkadaşına sorduk" oyununda mücadele etti. 1 milyon TL'lik ödülü kazanan Mavi Takım yarışmacıları, parayı aralarında bölüştü.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor 2023, birleşme partisinden sonra "Arkadaşına Sorduk" oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı farklı sorular sorulup arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR

Kendilerine yöneltilen sorulara arkadaşlarının cevabı, yarışmacılara sayı kazandırdı.

Oyunda yarışmacı ve arkadaşlarına sık sık takılan Acun Ilıcalı, Nefise'nin arkadaşına seslenerek "Siz galiba ikiniz iyi anlaşıp başkalarıyla kavga ediyorsunuz" dedi. 1 milyon TL'lik ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele eden yarışmacıların, arkadaşlarından aldıkları yanlış cevaplara verdiği tepkiler de izleyicileri güldürdü.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

Eğlenceli kimliğiyle tanınan Yusuf, ketçap-mayonez sorunda yanlış cevabı veren arkadaşına "Arkadaşlığımız bitti" dedi, yarışmacılar gülmekten kendini alamadı.

Dün akşamki büyük ödül olan 1 milyon TL, kıyasıya geçen yarışanın sonunda mavi takımın oldu. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında bölüşecekler.

Yeni oluşturulan takımlara göre oyunu kazananMavi Takımr oldu. Mavi takımında ise Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper bulunuyor.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

Survivor'da bu akşam en çok konuşulan ikili Merve ve geçmiş dönem Survivor yarışmacısı olan Aleyna Çalışkan oldu.

Aleyna ve Merve, sorulan soruların tümüne doğru yanıt verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikili için "Gecenin dostluk şampiyonu.

Maşallah hiç fire vermediler" dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az doğru cevap veren ikili oldular. 11 sorudan yalnızca 4 tanesini doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sık sık takıldı.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Survivor 2023 Acun Ilıcalı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title