Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı! Ayrıldığı sevgilisi Umut Evirgen hemen yanına koştu - Haberler
Haberi Paylaş

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı! Ayrıldığı sevgilisi Umut Evirgen hemen yanına koştu

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Etiler'de oturduğu siteye girerken saldırıya uğradı. Takıntılı hayranı, oyuncunun içinde bulunduğu araca tekme attı ve küfürler savurdu. Soluğu karakolda alan Serenay, saldırgandan şikayetçi olurken ayrıldığı sevgilisi Umut Evirgen hemen ünlü oyuncunun yanına koştu.

Geçtiğimiz günlerde işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya, aracıyla evine girerken saldırıya uğradı.

Sarıkaya'nın şoförünün kullandığı araç eve giriş yapmak üzereyken takıntılı hayranı olduğu düşünülen bir genç tarafından tekmelendi. Çok ağır küfürlerle saldırıya uğrayan Sarıkaya'nın şoförü durmak yerine direkt siteye giriş yaptı.

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı

Sarıkaya, olay sonrasında ise Etiler Karakolu'na gidip şikayette bulundu. Saldırıda bulunan kişinin Serenay Sarıkaya'ya takıntılı olduğu ve sürekli adım adım takip edip taciz ettiği öğrenildi.

Bu olayı duyan Umut Evirgen soluğu Sarıkaya'nın yanında aldı ve dört kişilik bir koruma ekibini ünlü oyuncunun evinin kapısına konuşlandırdı. Evirgen ile Sarıkaya'nın aralarındaki buzları eritip barıştığı konuşuluyor.

Haberler.com - Magazin

Serenay Sarıkaya, Tragger, Saldırı, Etiler, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title