Haber : Rasim Öztekin'in kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce yapımcı Birol Güven'e mesaj attığı ortaya çıktı - Haberler

Haberi Paylaş

Rasim Öztekin'in kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce yapımcı Birol Güven'e mesaj attığı ortaya çıktı

 - Güncelleme:

Kalp krizi nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Rasim Öztekin'in en son yapımcı Birol Güven ile mesajlaştığı ortaya çıktı. Öztekin mesajında, "Günaydın patron. Umarım iyisindir. Pazar günü için güzel bir şiir gönderiyorum biraz nostalji" ifadelerini kullanmıştı.

Geçirdiği kalp krizi sonucu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren eden usta oyuncu Rasim Öztekin için uzun yılladır rol aldığı Seksenler dizisi ailesinden art arda mesajlar geldi.

Rasim Öztekin'in kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce yapımcı Birol Güven'e mesaj attığı ortaya çıktı

Ölüm haberi ailesi ve sevenlerini yasa boğan usta oyuncu için TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, "TRT ailemizin kıymetli bir ferdini, Seksenler dizimizin babasını, dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Rasim Öztekin'i kaybettik. İyileşip sete geri dönmesini beklerken gelen bu haber bizleri büyük bir üzüntüye boğdu. Hepimizin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin." ifadelerini kullandı.

Rasim Öztekin'in kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce yapımcı ve senaryo yazarı Birol Güven'e şiir yazdığı ortaya çıktı. Güven mesajında, "Rasim Öztekin kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce bana aşağıdaki mesajı ve şiiri göndermişti. Mekanın cennet olsun" dedi. Güven ayrıca usta oyuncunun mesajını da açıkladı: "Günaydın patron. Umarım iyisindir. Pazar günü için güzel bir şiir gönderiyorum biraz nostalji... 'Seksenler'de de kullanılabilir."

Rasim Öztekin'in kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce yapımcı Birol Güven'e mesaj attığı ortaya çıktı

Öztekin ile birlikte Seksenler dizisinde rol alan Şoray Uzun ise, üzüntüsünü şu sözlerle paylaştı: "Sevgili ustamızı, canımız abimizi, çok güzel bir insanı Rasim Öztekin'i kaybettik maalesef. Ne diyeceğimi, ne yapacağımı bilemiyorum. Başımız sağ olsun. Bundan sonra bir yanımız hep eksik."

Rasim Öztekin'in kalp krizi geçirmeden 20 dakika önce yapımcı Birol Güven'e mesaj attığı ortaya çıktı

Haberler.com - Magazin

Rasim Öztekin Birol Güven Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

..:

o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler. demirin tuncuna insanın . .

Sade vatandaş:

İcat çıkartma yavvvicat çıkartma yav

deniz:

Allah rahmet eylesin, Rabbim günahlarını af ve mağfiret eylesin çok üzgünüm çünkü sanatçıyım diye geçinen birçok kişi bu dünyadan ayrıldı ama birçoğu benim gibi birçok insanın içinde olumlu izlerden ziyade yanlızca nefreti vardı fakat Fehmi baba bir başkaydı seksenler dizisinde onu tanıdım o yüzden benim için değerli bir sanatçı adam gibi adamdı çok üzgünüm ailesine sabırlar diliyorum, Allah yar ve yardımcısı olsun, Rabbim onada bizede merhamet eylesin.

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title