Oyuncu Aygün Aydın'dan ağza alınmayacak laflar! Seren Serengil'e ateş püskürdü - Haberler
Haberi Paylaş

Oyuncu Aygün Aydın'dan ağza alınmayacak laflar! Seren Serengil'e ateş püskürdü

Haberler.com - Damla Çelikli - Magazin
 - Güncelleme:

Hakan Sabancı ile adı aşk dedikodularına karışan oyuncu Aygün Aydın, hakkında konuşan Seren Serengil için demediğini bırakmadı. Adeta ateş püsküren Aygün, "Teyzem ninem yaşında demem yemin ederim seni döverim! G*tünden element uydurup konuşma" dedi.

Geçtiğimiz haftalarda cemiyet hayatının çapkınlıklarıyla bilinen ismi Hakan Sabancı ile yeni aşka yelken açtığı iddia edilen oyuncu Aygün Aydın, Sabancı'yla olan konuşmalarını ifşa ederek magazin gündemine oturmuştu.

İfşaların ardından Aygün Aydın, bu kez Söylemezsem Olmaz programında hakkında konuşan sunucu Seren Serengil'e ateş püskürdü. Kendisi hakkında konuşmasına sinirlenen Serengil, "Teyzem ninem yaşında demem yemin ederim seni döverim! G*tünden element uydurup konuşma. Sen git önce yüzündeki botoksları düzelt! Benim canımı sıkmayın, gelip döver cezası neyse de çekerim!" diye konuştu.

Haberler.com / Damla Çelikli - Magazin

Seren Serengil Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

YuSuF HoCa:

Sen kimsin ki Bak olmadan tezeğe karışır gibi afra tafra yapıyorsun.. Seren Serengil dediğin kadın oralara gelmek için ne çileler çekti biliyon mu Kaç kişinin duasını aldı kaç kişinin de bedduasını aldı haberin var mı, Sen daha yolun başındasın kuzum önce bir az dua al piyasa yap ondan sonra cik cik diye öt tıfıl...

kumkum :

Bu kadın ortalama kadın kalitesini olumsuz etkiliyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title