Haberi Paylaş

Nusret'in hayatı belgesel oluyor

Magazin Haberleri

Bir dönem tüm dünyada tuz dökme hareketi ile fenomen olan Nusret Gökçe'nin hayatının belgesel olacağı iddia edildi. Disney Plus'ta yayınlanacak olan yapımı Amerikalı bir yönetmen çekecek.

Biyografi filmleri Dilberay ve Bergen'in ardından "Salt Bea" akımını başlatan kasap ve sosyal medya fenomeni Nusret Gökçe'nin hayatının da belgesel filme aktarılacağı öne sürüldü.

İddiaya göre Disney Plus, belgeseli çekmek için harekete geçti. Yarı-belgesel tarzındaki projeyi Amerikalı bir yönetmen çekecek.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, platformda ayrıca Barış Manço ve Kemal Sunal gibi değerli isimler için de benzer çalışmalar yapılacak.

'Salt Bae' lakabıyla bilinen ünlü işletmeci Gökçe'nin Londra'da açtığı restoran, bir süre eleştirilerin odağında yer almıştı. Menüsündeki yüksek fiyatlar nedeniyle eleştirilen işletmeci Gökçe'nin restoranı, son olarak 10 sterlinlik bahşişi reddeden çalışanlarıyla gündeme gelmişti.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Nusret Gökçe Belgesel Bergen Gökçe Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title