'Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey' birincileri belli oldu - Haberler
Haberi Paylaş

  'Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey' birincileri belli oldu

  Hürriyet - Magazin
  'Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey' birincileri belli oldu

  Özge Ulusoy ile Saruhan Hünel'in sunuculuğunu üstlendiği, Fashion TV Türkiye temsilcisi Enis Onat'ın organize ettiği yarışmanın jüri üyeleri arasında Fatih Ürek, Emre Karayel, Mert Altınışık, Cihan Nacar, Ferruh Karakaşlı, Emel Yıldırım, Pınar Bent, Tümay Özokur gibi isimler yer aldı.

  Özge Ulusoy ile Saruhan Hünel'in sunuculuğunu üstlendiği, Fashion TV Türkiye temsilcisi Enis Onat'ın organize ettiği yarışmanın jüri üyeleri arasında Fatih Ürek, Emre Karayel, Mert Altınışık, Cihan Nacar, Ferruh Karakaşlı, Emel Yıldırım, Pınar Bent, Tümay Özokur gibi isimler yer aldı. Oyuncu Emre Karayel, yarışmacıları seçerken zorlandığını söyledi ve ekledi "Ben güzelden anlarım."

  Gecede Gökcan Sanlıman ve Meltem Yaman da mini konser verdi. Yarışmanın finalinde Elif Yılmaz "Miss Fashion TV 2020 Turkey", Mert Özcan ise "Mr Fashion TV 2020 Turkey" ünvanı ile taç giydi. Elif Yılmaz ülkemizi "Miss Fashion TV World 2020" uluslararası yarışmasında temsil edecek.

  Yılmaz, aynı zamanda oyuncu olduğunu ve yakında ilk sinema filminin vizyona gireceğini söyledi.

  Hürriyet / Magazin

  Emre Karayel, Özge Ulusoy, Turkey, Magazin, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title