Haberi Paylaş
  Meltem Miraloğlu hakkında şaşırtan iddia... Eşi evden attı

  Meltem Miraloğlu hakkında şaşırtan iddia... Eşi evden attı

  Magazin Haberleri

  "Hayat Devam Ediyor" isimli dizide "Çocuk Gelin" rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2018 yılında ABD'ye yerleşmiş, bir süre sonra da burada tanıştığı 80 yaşındaki Patrick ile evlenmişti.

  "Hayat Devam Ediyor" isimli dizide "Çocuk Gelin" rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2018 yılında ABD'ye yerleşmiş,  bir süre sonra da burada tanıştığı 80 yaşındaki Patrick ile evlenmişti.

  EŞİ EVDEN ATTI

  Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun son durumunu böyle anlattı  "Green Card almak için 80 yaşındaki adama olta attığını söylemişti.  Şimdi  çok zor günler geçiriyor. Patrick, onu maalesef evden atmış. Tanıdıkları onu merak ediyor. Türkiye'deki ailesinin de haber alamadığını öğrendiğim Meltem, bu soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile  sokaklarda perişan halde görülmüş."

  "AKIL SAĞLIĞIMI KORUMAK TEK DİLEĞİM" DEMİŞTİ

  Teklif gelmediği için ABD'ye yerleşen Meltem Miraloğlu, şaşırtan bir paylaşımda bulunmuştu:

  "Kendimi bulmak ic¸in c¸ıktıgˆım bu yolda,kendimi kaybetmemek ve bunca zulme kars¸ı akıl sagˆlıgˆımı korumak tek dilegˆim. (Allah biz genc¸leri,bu¨yu¨klerimizin zu¨lmu¨nden ve de tecavüzünden korusun ) Miralogˆlu"

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Amerika Birleşik Devletleri Meltem Miraloğlu Green Card Onur Akay Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title