Haberler

Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye düğünde taktığı altınların listesi ortaya çıktı

Abone Ol

Mehmet Dinçerler'in boşanma kararı sonrası Hadise'ye aldığı 3 milyon TL'lik yüzüğü ve düğünde takılan altınları geri istediği iddiası sosyal medyanın gündemine oturdu. Dinçerler'in düğünde Hadise'ye 75 bin dolarlık bilezik, 10 tane 5'i 1 yerde, pırlanta kolye, toplam değeri 250 bin TL olan bilezik taktığı ortaya çıktı.

30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda aile arasında yapılan bir nikah töreniyle evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin mutluluğu kısa sürdü. Dinçerler'den psikolojik baskı gördüğünü söyleyen Hadise, avukatı aracılığıyla boşanma davası açtı.

SANAT HAYATINI KISITLAMAYA ÇALIŞTI

Mahkemeye sunulan dilekçede, Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler'in 30 Nisan 2022'de evlendikleri belirtilerek Dinçerler'in evlendikten kısa bir süre sonra, Hadise'nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tutum ve davranışlarda bulunmaya başladığı anlatıldı.

Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye düğünde taktığı altınların listesi ortaya çıktı

DÜĞÜNDE TAKILAN ALTINLARI GERİ Mİ İSTEDİ?

Boşanma kararının ardından Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye evlilik teklifi ettiği 3 milyon TL'lik yüzüğü ve düğünde takılan altınları geri istediği ileri sürüldü. Konu hakkında açıklama yapan Dinçerler, iddiaları kesin bir dille yalanlayarak "Şahsıma yapılan yakıştırmalar haksızlık. İlişkimiz süresince Hadise'nin sanat hayatını en çok destekleyen kişi bendim. Konserlerini ailemle birlikte en önden gururla izledim. O yüzden ortaya atılan iddialar beni şaşırttı. Evliliğimizi sonlandırma kararı ortak görüşümüzdür. Hadise'den hiçbir talebim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten saygı rica ediyorum" dedi.

Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye düğünde taktığı altınların listesi ortaya çıktı

10 TANE 5'İ BİR YERDE, 250 BİN TL'LİK BİLEZİK

İddialarının ardından Dinçerler'in Hadise'ye düğünde taktığı takılar merak konusu oldu. 2. Sayfa programının haberine göre; aile arasında gerçekleşen törende Hadise'ye dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği, 10 tane 5'i 1 yerde, pırlanta kolye, toplam değeri 250 bin TL olan bilezikler takıldı.

MEHMET DİNÇERLER EVDEN AYRILDI

Hadise ve Mehmet Dinçerler nikahın ardından İbrahim Çelikkol'un kirası 50 bin TL olan Riva'daki evinde yaşamaya başlamıştı. Ayrılık kararı sonrası Mehmet Dinçerler evi terk etti. Eşyaların tümünü değiştiremeye hazırlanan Hadise, kira sözleşmesini kendi üstüne aldıktan sonra aynı evde yaşamaya devam edecek.

Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye düğünde taktığı altınların listesi ortaya çıktı

Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye düğünde taktığı altınların listesi ortaya çıktı

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Mehmet Dinçerler Hadise Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?

Yorumlar (3)

mavii1989:

Mehir ile karıştırmayın bunu hocam

Yanıtla270Yayından Kaldır
Metin Yalcin:

Hangi taraf takarsa taksın düğünde takılan takılar kadının malıdır, Kuran'ı Kerim de açıkça ayetle belirtilmiştir, Mahkemelerimizde bu yönde karar verir ..

Yanıtla10976Yayından Kaldır
M Key:

Oturduğun yerden ayet mi uyduruyorsun Metin Yalçın? laf ola beri gele hesabı yorum yapıyorsun takı ve mehir ayrı şeyler. Namaz kılmaya abdestin yok ama işte yorum yapıyorsun

110Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title