Mehmet Ali Erbil'in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Mehmet Ali Erbil'in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Yoğun bakımda tedavisi devam eden 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in doktoru, açıklama yaparak, "Süreç aynı devam ediyor. Böyle bir durumda sonuç için konuşamıyoruz. Gırtlağında bir delik açıldığı da doğru ama 30 kilo vermedi." dedi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 42 gündür yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor. Evinin banyosunda düşerek kaburgaları zarar gören ve bu sırada eski 'kaçış sendromu' hastalığı nükseden Erbil'in hayat mücadelesi devam ediyor.

Mehmet Ali Erbil'in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi VerdiJan Klod Kayuka

"TEPKİ VERİYOR"

Maslak'ta özel bir hastanede tedavisine devam edilen ünlü şovmenin doktoru Jan Klod Kayuka, şovmenin durumu hakkında şunları söyledi: "Farklı bir şey yok. Gırtlağında bir delik açıldığı doğrudur çünkü vücudun daha rahat nefes alması için gerekli operasyondu. Biz de bundan sonra daha olumlu gelişmeler ümit ediyoruz. Şimdi metroyla hastaneye geçiyorum ve bir an önce kontrollerimi yapacağım. Ağızdan beslenemeyen biri için kilo kaybı normaldir; ancak 30 kilo verdiğine dair çıkan haberler yalan. Bizi duyuyor ve tepki veriyor ama böyle bir durumda sonuç için konuşamıyoruz."

Mehmet Ali Erbil'in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi

Mehmet Ali Erbil'in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi

Mehmet Ali Erbil'in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi

Haberler.com - Magazin

Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Adınızı Yazınhayro:

Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazınallaha inancı olmayan zat şimdi allahı hatırlamış dua edın dıyor

Ağrı''yı unutmayalım.:

Jan Kilot Van Dam ile akraba galiba doktor.

Adınızı Yazın:

ALLAH ŞİFA VERSİN. İNŞALLAH TEZ GÜNDE İYİLEŞİR VE SAĞLIĞINA KAVUŞUR. ÇOK BÜYÜK SANATÇI KENDİSİNİ ÇOK SEVİYORUZ. ACİL ŞİFALAR DİLERİM. PELİN

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title