Mehmet Akif Alakurt, Eric Morris'in Etkisinde Kalmış - Haberler
Haberi Paylaş

Mehmet Akif Alakurt, Eric Morris'in Etkisinde Kalmış

Haberler.Com - Magazin
 - Güncelleme:
Mehmet Akif Alakurt, Eric Morris'in Etkisinde Kalmış

Ünlü oyuncunun, 'Fatih' dizisinde set görevlisine önce kılıçla saldırdığı sonra da tekme tokat dövdüğü ortaya çıktı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Fatih' dizisinin başrol oyuncusu Mehmet Akif Alakurt'un dizideki set görevlisine önce kılıçla saldırıp, ardından da tekme tokat dövmesi magazin dünyasının gündemine yerleşti. Sevilen oyuncu Alakurt'un çok tartışılan bu davranışının sebebi ise bir o kadar ilginç.

KENDİNİ FAZLA KAPTIRDI

Ünlü oyuncunun sert tavırlarının sebebi, Hollywood yıldızlarının da benimsediği Eric Morris tekniğiyle aldığı oyunculuk dersleri olduğu öğrenildi. Alakurt, bir karakteri oynamayı değil, o karakter olmayı öğreten Eric Morris tekniğine kendini fazla kaptırdı. Çekim bittiğinde bile rolünden çıkamayan oyuncunun, bu nedenle set görevlisine saldırdığı öğrenildi.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN DA BAŞINA GELMİŞTİ

Alakurt'un yaşadıklarını bir dönem ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da yaşamıştı. Bugün 'ün haberine göre, Cezaevine giren bir genci oynayan Tatlıtuğ, Eric Morris tekniğiyle ders aldıktan sonra özel hayatında da agresif tavırlarıyla gündeme gelmişti.

Haberler.Com - Magazin

Mehmet Akif Alakurt Kıvanç Tatlıtuğ Eric Morris Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title