Haberler

  Madem evdeyiz, gülelim eğlenelim

  Abone Ol

  Evet, yine yeniden evdeyiz.

  Evet, yine yeniden evdeyiz... Zaman zaman hepimiz sıkılıp bunalıyoruz, ne de olsa insan sosyal bir varlık. Ara sıra olup biteni unutup kafamızı boşaltmak, biraz gülebilmek hepimizin hakkı. İşte size bir tıkla kolayca ulaşabileceğiniz, eğlence garantili bir yöntem: YouTube'daki bazı kanallar bunaldığınız anlarda havanızı değiştirecek, hatta kahkahalara boğacak türden...

  1.3 MİLYON ABONESİ VAR

  KONUŞANLAR

  Hasan Can Kaya, Malatyalı ve Güngören'de büyümüş. Talk show'unda şivesinden 'varoşta büyümenin incelikleri'ne kadar kendine dair unsurları pek güzel esprilere dönüştürüyor. Şu an 1.3 milyon abonesi olan 'Konuşanlar'ın konseptiyse tamamen seyirciyle diyalog üzerine kurulu. En favori soruları "Bize bir fantezinizi ya da 'batırma' hikayenizi anlatır mısınız?" Cevaplara kendisi de gülmekten kırılıyor. Gösteriye bilet bulmak, çölde vahaya denk gelmek kadar zor.

  EŞLER ARASINDA TARAF TUTMUYOR

  MESUT SÜRE İLE İLİŞKİ TESTİ

  Aslen radyocu olan Mesut Süre, 'Rabarba Talk' başlığı altında komedyen arkadaşlarıyla 'geyik' çeviriyor. En sevilen formatlarından biriyse 'Mesut Süre ile İlişki Testi'. Kimi ünlü kimi ünsüz çiftleri konuk eden Süre, tanışma hikayelerinden kıskançlıklara kadar pek çok şeyi açık açık sorup açık açık yanıtlar alıyor. Çiftler arasında hiç taraf tutmuyor. Konuşmalar karnınıza kramp girecek şakalara dönüşüyor. YouTube kanalının 251 bin abonesi var.

  MEŞHUR OLMAYI TİYE ALIYOR

  AŞIRI ÜNLÜLERLE KISA GÖRÜŞMELER

  YouTube'da 154 bin abonesi olan Kutsal Motor'da yayımlanan ve milyonlara ulaşan izlenme oranı yakalayan 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler', oldukça eğlenceli bir format. Sunucu Zeynep Ocak; Kerem Bürsin, Tülin Özen, Şevval Sam, Melisa Sözen gibi birçok ünlüyü ağırlıyor, ünlülerin  ilginç itirafları ortaya çıkıyor. En eğlenceli bölümü herkese yöneltilen sabit sorular… Testin sonucuna göre konuğun 'aşırı ünlü olup olmadığı' ortaya çıkıyor.

  TİPLEMELERİYLE GÜLDÜRÜYOR

  ASLI İNANDIK

  Bir zamanların efsane video aplikasyonu Vine'la işe başlayıp sosyal medya fenomenine dönüşen ve ardından oyunculuğa başlayan Aslı İnandık, Youtube kanalındaki videolarla güldürmeye devam ediyor. 94 bin abonesi olan İnandık, ağırlıklı olarak taklitler yaptığı videolar çekiyor. Yarattığı tiplemeler farklı sektörlerden ve sosyal sınıflardan. Örneğin dünyaca ünlü TV programcısı Martha Stewart'ı ya da reklam ajanslarını tiye alabiliyor.

  GÜNDEMİ YORUMLUYORLAR

  MÜCBİR SEBEPLER

  'Mücbir Sebepler', Bartu Küçükçağlayan'la Melikşah Altuntaş Instagram'da canlı yayın yaptıktan sonra YouTube kanalına yükleniyor. Instagram hesabında 'Güldürürken akademik başarınıza katkı sağlayan program', 'Sözde magazin programı' gibi tanımlamalar yapılan programda kimi zaman ünlü isimler de  gündemi ve magazin olaylarını yorumluyorlar. 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programının metinlerini de yazan Melikşah Altuntaş'ın hiç gülmeden yaptığı zekice esprilere dikkatinizi çekeriz.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Melikşah Altuntaş Güngören Magazin Haberler

  Bakmadan Geçme

  Hudutsuz Sevda YENİ BÖLÜM (11. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF SINAV TARİHLERİ! CUMA MESAJLARI 2023: Whatsapp, Facebook en iyi Cuma mesajları! En güzel, kısa, anlamlı Cuma mesajları! Hafta sonu hava yağmurlu mu? 8-9-10 Aralık yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak? Cübbeli Ahmet Hocanın mesleği nedir, ne iş yapar? Mahmut Ünlü kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne? Benzine indirim var mı? Akaryakıta indirim gelecek mi? Mesut Yar hangi partiden aday? Mesut Yar Belediye Başkanı Aday Adayı mı oldu, hangi partiden aday oldu? Tevfik Göksu kimdir? FOX Çalar Saat konuğu Tevfik Göksu kaç yaşında, nereli? Tevfik Göksu biyografisi! VİZESİZ YUNAN ADALARI LİSTESİ | Hangi Yunan adaları vizesiz? Yunanistan kapıda vize ücreti ne kadar? Yunan adalarına nasıl gidilir? 7 günlük turist vizesi hangi tarihlerde geçerli? Yunanistan 10 ada vize muafiyeti ne zaman başlayacak? SARI KODLU İLLER 8 ARALIK 2023 | Sarı kod hangi illerde? Meteorolojinin uyardığı sarı ve turuncu kodlu 14 şehir hangileri? Yerli malı haftası ne zaman? Yerli malı haftası 2023 hangi tarihte, ayın kaçında? Filiz Taçbaş kimdir, kaç yaşında? Filiz Taçbaş hangi dizilerde oynadı? BURÇLAR DEĞİŞTİ Mİ 2023? Burç tarihleri niye, nasıl değişti? 2023 hangi ay hangi burç? Gizem Bağdaçiçek kimdir, kaç yaşında? Gizem Bağdaçiçek neden gözaltına alındı?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title