MELİKŞAH ALTUNTAŞ HABERLERİ

Melikşah Altuntaş Haberleri

Melikşah Altuntaş haber, Melikşah Altuntaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Melikşah Altuntaş: Gülben Reis!Melikşah Altuntaş 26.5.2020
Melikşah Altuntaş: 80 bin kişi izlediMelikşah Altuntaş 20.5.2020
Melikşah Altuntaş 14.5.2020
Allianz Motto Müzik'in izlenme oranı Covid-19 sürecinde yüzde 78 arttı
Bu süreçte dijital bir lansmana da imza attık ve Can Güngör'ün son albümü Sular Dar'ı dinleyiciyle ilk kez Allianz Motto Müzik üzerinden buluşturduk. Yekta Kopan'ın Can Güngör özel bölümünde Göksel, Bartu Küçükçağlayan ve Nilipek konuğumuz oldu. Türkiye genelinde internet kullanımı bu dönemde yüzde 43 artmışken Allianz Motto Müzik'e olan ilgili bunun çok üstüne çıktı. İzlenme oranımız yüzde 78, gösterimimiz yüzde 951 arttı." Allianz Motto Müzik'in aralarında Yekta Kopan, Sevim Gözay, Gaye Su Akyol, Melikşah Altuntaş, Kaan Bağcı, Can Şengün, Nurkan Renda ve Zeynep Toker gibi birbirinden değerli isimlerin hazırladığı programlarında, alternatif ve güncel müzik, kültür-sanat ve eğlence içerikleri reklamlarla bölünmeden sunuluyor.
Melikşah Altuntaş: Eser Yenenler: Ben o yayına bağlanmadımMelikşah Altuntaş 14.5.2020
Melikşah Altuntaş: En iyi podcast önerileriMelikşah Altuntaş 24.4.2020
Melikşah Altuntaş: Allianz Motto Müzik yeni sezona hazırMelikşah Altuntaş 27.2.2020
Melikşah Altuntaş: Biz Böyleyiz FilmiMelikşah Altuntaş 10.1.2020
Melikşah Altuntaş 8.1.2020
Yılın en samimi filmi "Biz Böyleyiz"in galası gerçekleşti
Yapımını AVŞAR FİLM'in üstlendiği, Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş'ın hikayesini yazdığı,yönetmen koltuğunda ise Caner Özyurtlu'nun oturduğu "Biz Böyleyiz" filminin galası dün akşam Uniq İstanbul'da gerçekleşti.
Melikşah Altuntaş 13.12.2019
Burak Çevik'in 'Aidiyet'i alternatif gösterimlerle Anadolu'da!
26 yaşındaki yönetmen, yapımcı ve sanatçı Burak Çevik'in Londra'da düzenlenen Open City Festivali'nde Uluslararası Yeni Yetenek Ödülü'nü, Boğaziçi Film Festivali'nde de En İyi Film ve En İyi Senaryo ödüllerini kazanan filmi "Aidiyet", özel gösterimlerle Anadolu yolculuğuna hazırlanıyor. 13 Aralık'ta Sinemardin festivalinde Mardinli sinemaseverlerle buluşacak olan film, 14 Aralık'ta Diyarbakır'da Bezgin Bekir'de, 15 Aralık ve 19 Aralık tarihlerinde de İstanbul Modern Sinema'nın "Biz de Varız!" seçkisinde gösterilecek. "Aidiyet" İstanbul'da ayrıca, 24 Aralık Salı günü film ekibinin katılımı ve sinema yazarı Melikşah Altuntaş'ın sunumuyla Kadıköy Sineması'nda özel gösterim yapacak.
Melikşah Altuntaş 28.3.2019
15. Akbank Kısa Film Festivali
Oyuncu Funda Eryiğit, oyuncu, yazar, yönetmen Ercan Kesal, yönetmen Ömür Atay, sinema yazarı Melikşah Altuntaş ve Derya Bigalı'dan oluşan Ulusal Yarışma Festival Kısaları Bölümü Ana Jüri Üyeleri'nin değerlendirmeleri sonucu "Ulusal Kategori En İyi Kısa Film Ödülü"nü Burcu Aykar'ın yönetmenliğini üstlendiği Ablam isimli film kazandı.
Melikşah Altuntaş 6.2.2019
Akbank Kısa Film Festivali Jüri Üyeleri Belli Oldu
Festivalin ön eleme jürisinde, akademisyen Nagihan Çakar Bikiç, oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ve yönetmen Selim Evci yer alıyor. Festivalin ulusal yarışma ana jüri üyeleri ise oyuncu Funda Eryiğit, yönetmen, senarist ve oyuncu Ercan Kesal, yönetmen ve senarist Ömür Atay, sinema yazarı Melikşah Altuntaş ve Derya Bigalı'dan oluşuyor.
Melikşah Altuntaş 25.7.2018
New York, Paris Ve Berlin'le Birlikte İlk Kez İstanbul'da
GAYE SU AKYOL VE BUBİTUZAK'TAN CANLI FİLM KONSERİ Red Bull Music Festival Istanbul, ikinci gününde müzikseverleri '50'lerde başlayan ve '80'lere dek dolu dizgin ilerleyen B-movie akımına doğru bir yolculuğa çıkaracak. Art of B-Movies temasında Yılmayan Şeytan filmi için yaptıkları yeni film müziklerini sahneleyecek olan Gaye Su Akyol ve Bubituzak 27 Eylül Perşembe akşamı Kadıköy Sineması'nda müzik severler için çok özel bir konsere imza atacaklar. Söz konusu konserden hemen önce ise sinema yazarı Melikşah Altuntaş, son dönem yerli sinemanın yükselen ismi Can Evrenol, Kunt Tulgar, Güven Erkin Erkal ile B-Movie'ler üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.
Melikşah Altuntaş 25.7.2018
Red Bull Music Festival, İstanbullularla 26 Eylül'de Buluşacak
Söz konusu konserden hemen önce ise sinema yazarı Melikşah Altuntaş, son dönem yerli sinemanın yükselen ismi Can Evrenol, Kunt Tulgar, Güven Erkin Erkal ile B-Movie'ler üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.
Melikşah Altuntaş 10.1.2017
Ünlü İsimler Altın Küre Ödül Törenini Birlikte İzlediler
burusvilis company'nin kurucusu ve sosyal medyanın ünlü ismi Güray Gürsel ev sahipliğinde swissotel'de gerçekleşen izleme etkinliğinde Müjde Uzman, Ezgi Avcı, Ferhan Talib, (Iconjane), Gülşan Gürsel (tambirleydi) ve sinema yazarı Melikşah Altuntaş töreni birlikte izlediler.
Melikşah Altuntaş 18.9.2014
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
Genç yönetmenlerin dünya çapında festivallerden ödüllerle dönen, yurt içinde önemli başarılara imza atmış ya da yönetmeninin ilk sinema tecrübesinde etkileyici bir dil oluşturduğu filmlerden oluşan Kısa Film Yarışması'na 245 kısa film başvurdu. Bunlar arasından yarışacak 15 film, Alper Özyurtlu, Burak Göral ve Melikşah Altuntaş'tan oluşan ön jüri tarafından seçildi.
Melikşah Altuntaş 18.9.2014
Altın Portakal'da Yarışacak En İyi 15 Kısa Film Belli Oldu
51. yılında 'Gelenekten Geleceğe' söylemiyle yola çıkan Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Ulusal Kısa Film Yarışması bölümünde yer alacak kısa filmler belirlendi. Her biri sinemaya yepyeni bir bakış kazandıran genç yönetmenlerin dünya çapında festivallerden ödüllerle dönen, yurt içinde önemli başarılara imza atmış ya da yönetmeninin ilk sinema tecrübesinde etkileyici bir dil oluşturduğu filmlerden oluşan Kısa Film Yarışması’na 245 kısa film başvurdu. Bunlar arasından yarışacak 15 film, Alper Özyurtlu, Burak Göral ve Melikşah Altuntaş’tan oluşan ön jüri tarafından seçildi.
Melikşah Altuntaş: Altın Portakal'ın Ön Jürisi Belli OlduMelikşah Altuntaş 31.7.2014
Melikşah Altuntaş: 33. İstanbul Film Festivali Sona ErdiMelikşah Altuntaş 23.4.2014
Melikşah Altuntaş 2.2.2013
Görünmeyenler Filmi
Yönetmen: Melikşah Altuntaş Senaryo: Serhat Hasanoğlu, Caner Özyurtlu Oyuncular: Deniz Özmen, Duru Ok, Nihan Okutucu Filmin Türü: Korku, Gerilim Orijinal Adı: Görünmeyenler Yapımcı Firma: Ac Film Yapım Yılı: 2012 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 83 dk.
Melikşah Altuntaş 2.12.2012
Cinedergi 54 Yayında
Sanal dünyanın en kapsamlı sinema dergisi Cinedergi 54. sayısıyla yayında.
Melikşah Altuntaş 1.12.2012
Çığlıklar Ata Ata Çektik!
Şirin Sever'in sunduğu 'Jurnal'e geçtiğimiz günlerde 'Görünmeyenler' adlı korku filminin yönetmeni Melikşah Altuntaş ve başrol oyuncusu Nihan Okutucu konuk oldu.
Melikşah Altuntaş 29.11.2012
Merakla Beklenen Simurg Vizyona Giriyor
HAVANA'DA 7 GÜN Yedi günde geçen yedi hikaye. Yedi yönetmenden tek bir kent: Havana! Sırasıyla haftanın günleri ilerlerken, farklı karakterlerin hem gündelik hem de olağandışı hayatları gözler önüne seriliyor. Filmi samimi ve gerçekçi kılan ise şehre turistik bir gözle bakmayıp şehrin ruhunu özümseyerek, farklı nesil ve kültürleri zengin bir yelpazede bir araya getirmesi. Her bir hikayenin konusu farklı olsa da karakterler ve mekanlar da bazen hikayeler arasında geçiş yapıyor. Havana'ya has sıcak ve yoğun duyguları yakalayan "Havana'da 7 Gün"de ilk yönetmenlik denemesiyle oyuncu Benicio del Toro'nun yanı sıra, kendi yönettiği bölümde başrolü oynayan Elia Suleiman ve bu kez kameranın önüne geçen yönetmen Emir Kusturica ve Vladimir Cruz oyuncular arasında. VAN GÖLÜ CANAVARI Depremde ailesini kaybetmiş olan Behçet, arkadaşlarıyla İstanbul'a gitmeye karar verir. Yolda ailesinin öldüğü yeri görünce dayanamaz, otobüsten inerler ve Van Gölü sahiline gelirler. "Van Gölü'nde canavar ya gerçekten varsa?" derler ve bir çay ocağı açmaya karar verirler. Canavar yalanı şehre yayılınca halk ve basın göl kenarına akın eder. Canavar aslında depremdir. Mehmet Bükülmez'in yönettiği ve Selahattin Taşdöğen, Ceylan Yılmaz, Naci Taşdöğen ile Nazif Çetin'in oynadığı "Van Gölü Canavarı", Erciş Çelebibağı Sahili ve Van'da çekildi. Deprem bölgesinde yaşayan insanların sıkıntılarını ve korkularını en iyi şekilde beyaz perdeye yansıtabilmek adına tüm oyuncu ve teknik kadro Erciş halkı ile iç içe konteyner kentlerde kaldı. EVRENİN ASKERLERİ: İNTİKAM GÜNÜ (UNIVERSAL SOLDIER: DAY OF RECKONING) Luc ve Andrew, Evrenin Askerleri tarafından yönetilen yeni bir düzen için savaş vermek zorundadırlar. Luc, Evrenin Askerleri'ni bir araya getiren bir kilise kurmuştur, amacı Evrenin Askerleri'nin beyinlerine kazınan anıları silmek ve hükümetin oyunlarını ortaya çıkartarak Evrenin Askerleri'ni özgür kılmaktır. John Hyams'ın yönettiği ve Jean Claude Van Damme, Dolph Lundgren ile Andrei Arlovski'nin oynadığı "Evrenin Askerleri: İntikam Günü" aksiyon bilimkurgu sevenler için. GÖRÜNMEYENLER Selin, Onur ve altı yaşındaki kızları Merve yeni taşındıkları evde çok mutludur. Fakat bir süre sonra bir dizi garip olaylar yaşamaya başlarlar. Küçük kızları Merve'nin vücudunda gördükleri morluklar onların iyiden iyiye telaşlanmalarına neden olur. Evdeki bakıcıdan şüphelenen Selin ve Onur, önlem olarak eve güvenlik kameraları kurmaya karar verirler. Onur'un iş seyahatine çıkmasıyla birlikte Selin ve Merve evde "görünmeyenlerle" karşı karşıya kalacaktır. Melikşah Altuntaş'ın yönettiği ve Nihan Okutucu, Duru Ok, Deniz Özmen ile Enes Atış'ın oynadığı "Görünmeyenler", korku türünde.
Melikşah Altuntaş 29.11.2012
Başkentte Kültür Sanat
Gerilim, korku türündeki "Görünmeyenler" sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Melikşah Altuntaş'ın yönettiği, Caner Özyurtlu ile Serhat Hasanoğlu'nun senaryosunu yazdığı filmde, Nihan Okutucu, Duru Ok, Deniz Özmen başrolleri paylaşıyor.
Melikşah Altuntaş 16.11.2012
'Görünmeyenler' Korkutacak
Genç yönetmen Melikşah Altuntaş'ın ilk filmi 'Görünmeyenler', 30 Kasım'da vizyona giriyor.
Şu an buradasınız: Melikşah Altuntaş Haberleri | Melikşah Altuntaş Kimdir - Haberler - Melikşah Altuntaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Melikşah Altuntaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Tektaşı olay olmuştu! Ezgi Mola evlilik iddialarına cevap verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.8.2020 17:48:11. #1.14#
title