Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolleri Esra Bilgiç ve Uğur Güneş set hallerini yayınladı - Haberler
Haberi Paylaş

Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolleri Esra Bilgiç ve Uğur Güneş set hallerini yayınladı

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in paylaşacağı Kanunsuz Topraklar dizisinin setinden yeni fotoğraflar gelmeye başladı. Dizinin başrolleri sosyal medya hesaplarından set hallerini paylaştı.

Final yapan Ramo dizisinin ardından yeni bir dizi projesiyle anlaşan Esra Bilgiç ile Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş, Kanunsuz Topraklar dizisinde başrolü paylaşacak. Hazırlıkları hızla devam eden dönem dizisinden yeni fotoğraflar gelmeye başladı.

Geçtiğimiz hafta kostüm provası yapılan dizi için şimdi de son hazırlıklar yapılıyor. Setten son fotoğraflar ise başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'ten geldi. "Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor" diyerek fotoğraf paylaşan ikilinin keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

Bir madencilik hikayesi anlatan "Kanunsuz Topraklar" dizisi, Zonguldak'ta geçecek. Dizi için hem İstanbul'un Beykoz ve Kemerburgaz gibi yerlerinde hem de Zonguldak'ta görkemli platolar hazırlandı. Maden patronları ve maden işçilerinin de hikayesini anlatan dizi, ana karakterleri Davut ve Gülfem'in aşkını da bu bağlamda ele alacak. Gülfem bir maden patronunun kızıyken, Davut ise bir maden işçisinin oğlu olarak izleyici karşısına çıkacak.

Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolleri Esra Bilgiç ve Uğur Güneş set hallerini yayınladı

Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolleri Esra Bilgiç ve Uğur Güneş set hallerini yayınladı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Esra Bilgiç Uğur Güneş Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title