Haberi Paylaş

İbrahim Tatlıses, kendisini cinsel istismarla suçlayan Sibel Gökçe'ye açtığı davayı kazandı

Magazin Haberleri

İbrahim Tatlıses, katıldığı bir programda kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyleyen eski oryantal Sibel Gökçe'ye açtığı davayı kazandı. Mahkeme, Gökçe'nin şarkıcıya 12 bin TL tazminat ödemesine hükmetti.

Eski oryantal Sibel Gökçe, geçtiğimiz yıllarda Aramızda Kalsın isimli programa katılan İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses'in 20 yaşındayken kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Tatlıses'in Gökçe'nin sözleri üzerine açtığı tazminat davasında karar verildi.

60 BİN TL'LİK DAVA AÇTI

Günaydın'da yer alan habere göre: İbrahim Tatlıses hakkındaki cinsel istismar suçlamasının ardından "İftira ve hakaret içeren bu asılsız ifadeleriyle onurum kırıldı, itibarım zedelendi. Ben kimseye cinsel istismarda bulunmadım" diyerek Gökçe'yle birlikte TV kanalı, program yönetmeni ve yapımcısına 60 bin liralık tazminat davası açtı.

'Tatlıses bana cinsel istismarda bulundu' diyen ünlü ismin cezası belli oldu

TATLISES'E 12 BİN TL ÖDEYECEK

Avukatı, hiçbir gerçekliği ve dayanağı olmayan bu çirkin ve asılsız iddia yüzünden müvekkilinin yaşantısının olumsuz yönde etkilendiğini belirtti. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen davada geçtiğimiz günlerde karar verildi.

Mahkeme Gökçe'nin Tatlıses'e cinsel istismar iftirası attığı 2013 yılından itibaren faiziyle 12 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.

'Tatlıses bana cinsel istismarda bulundu' diyen ünlü ismin cezası belli oldu

Haberler.com - Magazin

İbrahim Tatlıses Türk Lirası Sibel Gökçe Gökçe Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (31)

52/1Afyonlu:

bu adamın şiçili kadın dedinmi çok ama çok kabarık ançak öbürtarafta yeride bellidir. çok kadınların başını yakmıştır yani bu gibileri hadım edeçeksinki başka kadın lara taçizçilerine ders olaçak. ançak hz. mehdi as. çıkınça göreçeğiz bu bugibileri işallah. az çok az kaldı tatlıses. işallah şudünyada cezanı çekesin işillah. kaç evlilik ule kadın taçiri

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Zanax:

Sanat camiası dedikleri piyasada me ahlaksızlar dönüyor bilen bilir

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
böğürdükçe sanatımız yükseliyor ha:

bu ülkeyi avrupa, amerikamı sandınız ; hem taciz eder, becerir hemde üstüne tazminat alır , zurnalilerin ülkesi

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title