Herkes Hadise'nin yüzüğüne baktı ama asıl servet kolda! Mehmet Dinçerler'in saatinin değeri de 3 milyon TL - Haberler
Haberi Paylaş

Herkes Hadise'nin yüzüğüne baktı ama asıl servet kolda! Mehmet Dinçerler'in saatinin değeri de 3 milyon TL

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü şarkıcı Hadise, bir süredir birlikte olduğu Mehmet Dinçerler ile evlilik kararı aldı. Dün evlilik teklifinden kareleri paylaşan Hadise'nin 3 milyon TL'lik tektaşı dikkat çekerken Dinçerler'in taktığı saatin de 3 milyon TL olduğu öğrenildi.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Hadise, bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşıyor. İlişkisini göz önünde yaşayan Hadise, dün Instagram hesabından evlilik teklifi aldığı anları paylaştı.

HADİSE EVLENİYOR

Instagram'da 13,4 milyon takipçisi bulunan Hadise, evlilik teklifi aldığını yayınladığı bir video ile duyurdu. Şarkıcının kısa sürede yarım milyon izlenen videosunda tektaşı da dikkatlerden kaçmadı. Dinçerler'in Hadise'ye aldığı özel tasarım yüzüğün 3 milyon TL olduğu öğrenildi.

Herkes Hadise'nin yüzüğüne baktı ama asıl servet kolda! Mehmet Dinçerler'in saatinin değeri de 3 milyon TL

MEHMET DİNÇERLER SERVET TAŞIYOR

Hadise'nin paylaşımında dikkat çeken bir ayrıntı ise Mehmet Dinçerler'in saati oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre, Dinçerler'in saati de 3 milyon TL.

Herkes Hadise'nin yüzüğüne baktı ama asıl servet kolda! Mehmet Dinçerler'in saatinin değeri de 3 milyon TL

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Mehmet Dinçerler, Hadise, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

sadece kadir:

Şu programlara bak yaa. oturmuş orda 3-4 kişi millet ne yapıyor, kim kimi aldatmış, kim kime ne demiş, o ona ne söylemiş, diğeri niye üstüne çıkmış, akşama kadar dedikodular, açık yakalamalar, ifşa etmeler.. yahu özel hayat diye birşey yok mu rtük ve kamuoyu bunlara nasıl izin veriyor anlam veremiyorum. bu gibi programlar toplumun ahlak yapısını bozuyor. size ne milletin yüzüğünden, cebinizden mi çıkıyor. sonuçta herşeyin bir hesabı var, vakti geldi mi herkes güzelce hesap verecek.

HAKAN ARSLANOĞLU:

3 milyonluk saat de, 30 TL' lik saat de ikisi de aynı zaman dilimini gösterir.

Doğrucu issi:

Konkordato ilan edip devletin ve alacaklıların borçlarını ödemeyip lüks içinde yaşayan insanları eskiden ayıplarlardı. Birisi iflas edince göstermelik şarkıcı eşinden ayrılır paraları kaçırır. Birisi milyonluk saat takıp ayda milyonları ezer… Bunları normal görmemeye başlayınca düzeleceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title