Haberi Paylaş

Gökhan Türkmen, kızlarıyla birlikte şarkı söyledi

Magazin Haberleri

Gökhan Türkmen, kızları için yazdığı ve bestelediği "Mavi" şarkısını kızı Nil Rona ile birlikte söyledi. 1 Eylül'de Türkmen'in doğum gününde yayınlanan parça, GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

5 yaşındaki Nil Rona'nın ilk stüdyo deneyimi olan parça, gitar ağırlıklı rock sounda sahip samimi bir şarkı olarak müzikseverlere sunuluyor. "Mavi", Nil Rona'nın ağzından kız kardeşi Leyla Ada'ya dökülen içten ve duygu dolu sözleriyle kalplere dokunuyor.

İki kardeşin birbirine olan sevgi ve bağlılığı üzerine olan parçanın sözü ve müziği Gökhan Türkmen'e, düzenlemesi ise Bora Çifterler 'e ait. Kardeşi Leyla Ada'nın ultrason görüntüsüne heyecan ve sevgiyle bakan Nil Rona'nın yer aldığı "Mavi" parçasının kapak tasarımı yine Morespace Studio'ya ait.

GÖKHAN TÜRKMEN'İN KIZI NİL RONA İLE İLK DÜETİ "MAVİ"

Gökhan Türkmen, kızlarıyla birlikte şarkı söyledi

Ailenin ve sevginin gücünü temsil eden, doğada kökleriyle yaşama hayat veren koca bir ağacın etrafında çekilen klibin yönetmenliğini Bora Çifterler üslendi. Klipte Gökhan Türkmen kızları Nil Rona ve Leyla Ada ile birlikte kameraların karşısına geçti. Eğlenceli ve samimi klip dijital platformlarda yerini aldı.

Bültenler / Magazin

Gökhan Türkmen Bora Füzesi Şarkı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title