Haberi Paylaş
Orhan Gencebay'ın Oyunculuğa Başlayan Oğlu Gökhan Gencebay Kimdir?

Orhan Gencebay'ın Oyunculuğa Başlayan Oğlu Gökhan Gencebay Kimdir?

Magazin Haberleri

Orhan Gencebay'ın gözlerden uzak tuttuğu oğlu Gökhan Gencebay oyuncu oldu. "Nöbet" dizisi ile ekranlarda görünecek Gökhan Gencebay merak konusu olmaya başladı. Peki, Gökhan Gencebay kimdir, kaç yaşındadır?

Orhan Gencebay ve Sevim Emre'nin biricik oğulları Gökhan Gencebay ilk dizisi ile ekranlarda olacak. Show TV'de yayınlanacak ve kadrosunda Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci gibi isimlerin yer aldığı "Nöbet" dizisinde Jandarma Üsteğmen Oğuz Berhudar'ı karakterine hayat verecek. Oyunculuk haberi ardından vatandaşlar tarafından yakın markaja alınan Gökhan Gencebay hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. İşte! Gökhan Gencebay hakkındaki bilgiler...

Orhan Gencebay'ın Oyunculuğa Başlayan Oğlu Gökhan Gencebay Kimdir?

GÖKHAN GENCAY KİMDİR?

1981'de dünyaya gelen Gökhan, sanatçı Orhan Gencebay ve Sevim Emre çiftinin çocuğudur. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım mezunu okuyan Gencay, Ayla Algan'dan dersler aldı.Amerika'ya giderek oyunculuk üzerine workshoplara da katılan Gencay'a Orhan Gencebay ve Sevim Emre de tam desteklerini sunuyorlar. 1996'dan beri grafiti ile ilgilenen ve sokaklarda birçok grafitiye imzasını atmış Gökhan Gencebay, bu konuda oldukça başarılı. Anne ve babasının aşk çocuğu diye isimlendirdiği Gencay, magazin basınında babasının hediye ettiği 540 bin liralık jip ve Bodrum tatilindeki fit vücudu ile gündeme gelmişti.

Haberler.com - Magazin

Orhan Gencebay Yurdaer Okur Sevim Emre Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title