Furkan Kızılay, Serhat Akın ile Dostluklarına Dil Uzatanlara Sosyal Medyadan Ayar Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Furkan Kızılay, Serhat Akın ile Dostluklarına Dil Uzatanlara Sosyal Medyadan Ayar Verdi

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Survivor 2017'de Serhat Akın ile dost olan Furkan Kızılay için "menfaat ilişkisi" yorumları yapılıyordu. Furkan bu yorumlara Serhat ile fotoğraf paylaşarak ayar verdi.

Survivor 2017'de ünlüler takımında yarışan Furkan Kızılay ve Serhat Akın'ın dostlukları "çıkar, menfaat" olarak yorumlanmıştı. Furkan, yarışma bittikten sonra Serhat ile fotoğraf paylaşıp bu sözleri söyleyenlere uzun bir açıklama yazarak tepki gösterdi.

"KALBİNDE KÖTÜLÜK OLAN İNSANLAR DOSTLUĞUMUZU ANLAYAMAZ"

Serhat Akın ile fotoğraf paylaşan Furkan fotoğrafın altına şu notu düştü: Menfaat dediler yalan dediler, demediklerini bırakmadılar, bırakmasınlar da... Biz hiçbir zaman hiç kimseyi menfaat ve çıkar için sevmedik... Survivor sonunda büyük ödül vardı evet kazanamadık ama daha güzel birşey kazandık dostluk! Dostluk başkadır!!! Kalbinde kötülük olan insanlarda bu dostluğu hiçbir zaman anlayamayacaklar yazık... Aslında anlayamamaları çok normal hayatlarındaki arkadaşlarını dostlarını menfaat ve çıkar uğruna seçtikleri için güzel bir dostluk görünce inkar edip yalanlarlar. Aynı biz Survivordayken arkamızdan söylenenler gibi. Aslında fazla söze gerek yok. Siz yalanlarınızla sahte dünyalarınızla meşgul olun biz de YALAN dostluğumuza devam edelim.

İşte Furkan Kızılay'ın o paylaşımı:

Haberler.com - Magazin

Furkan Kızılay, Serhat Akın, Survivor, Magazin, Haberler

title