Haberler

Didem Soydan ile ayrılan Lider Şahin, Burcu Binici ile görüntülendi

Abone Ol

Ünlü manken Didem Soydan ile ayrılan Lider Şahin, oyuncu Burcu Binici ile görüntülendi. İkilinin birbirine olan bakışları ise yeni bir aşkın sinyali olarak adlandırıldı.

Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin, İrem Derici ile ayrıldıktan sonra aşk yaşamaya başladığı ünlü model Didem Soydan ile yollarını ayırdı. Şahin, önceki gece Emirgan'da ünlü oyuncu ile görüntülendi.

BAKIŞLARI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Habertürk'te yer alan habere göre; Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Lider Şahin, önceki gece Emirgan'daki bir mekanda oyuncu Burcu Binici ile yakalandı. Kahkahaların havada uçuştuğu sohbette, Lider Şahin'in Binici'ye bakışları dikkatlerden kaçmadı. İkilinin birbirine olan bakışları ve sohbeti akıllara "Yeni bir aşkın başlangıcı mı?" sorusunu getirdi. Aşk yaşadıkları konuşulan çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

Didem Soydan ile ayrılan Selami Şahin, Burcu Binici ile görüntülendi

DİDEM'LE MUTLULUĞU KISA SÜRDÜ

Lider Şahin, geçtiğimiz sene yaz aylarında Didem Soydan ile aşk yaşamaya başlamış ancak ikilinin mutluluğu kısa sürmüştü.

Didem Soydan ile ayrılan Selami Şahin, Burcu Binici ile görüntülendi

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

6 Temmuz 1986 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Burcu Binici aslen Rize Hemşinli'dir. İlkokulu Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu'nda okuyan Burcu, lise eğitimini de Aydın Lisesi'nde tamamladı. Babasının Erzurum'a tayinin ardından, bir bankada 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuk kariyerinin öncesinde ilaç mümessilliği, dansçılık gibi birçok farklı işlerde çalıştı.Anadolu Ateşi'nde de bir yıl kadar dans etti. 2007 yılında Bir Bulut Olsam dizisinde hayat verdiği "Gülengül" karakteri ile oyunculuk kariyerine ilk adımını attı.

Didem Soydan ile ayrılan Selami Şahin, Burcu Binici ile görüntülendi

Bir Bulut Olsam, Dürüye'nin Güğümleri, Arka Sıradakiler, Sensiz Yaşayamam, 6 Mantı, Aşk Zamanı, Hayat Mucizelere Gebe, Türk Malı, Biz Babasız Büyüdük, Sarı Siyah, Uçurum, Vuslat Yolu, Aşk Zamanı, Alemde 1 Gece, Babaların Babası, Söz, Yalan Dolan dizi ve filmlerinde rol aldı. Burcu Binici,2011 yılında Eray Koçak ile evlendi ancak 2012 yılında tek celsede boşandı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Burcu Binici Didem Soydan Selami Şahin Lider Şahin Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (19)

makarakukarakikiri:

didem sanki başarısız bir cinsiyet değiştirme operasyonunun ürünü gibi duruyor

Yanıtla00
deve:

Dikkat, Lider çıkabilir.

Yanıtla02
mikrop:

elbet bitecek babanın parası . . . .

Yanıtla02
Utroc:

İsmi lider değil meriç olmalıymış.

Yanıtla10
Kodnafor:

Bu da kim kuyruk sallarsa ona gidiyor, kızların son tercihi.

Yanıtla15
Lazoski:

Hayatı boyunca birşey başaramış ünlülerin çocuklarına bak

Yanıtla126
AVNİ:

SELAMİ ŞAHİN NASIL BİR ŞEY BAŞARAMADI O ŞARKILARI DEDEN Mİ YAZDI

25
ehue:

gir bak ytba her gün milyonlarca yazılan yeni şarkı yükleniyor selami abinin şansı o zamanlar televizyonda görünecek fırsatları olmasıydı yoksa herhangi bir youtuber gibi kendi kendine yok olup giderdi. . .

10
LAZOSKİ:

çocuğu icin dedim ben hemen hakaret edin

01
RACO:

bunada her önüne gelen vuruyo ortalık malı oldu, sevgilisi kim belli değil

Yanıtla36
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
title