Haberler

Demi Moore ile Ashton Kutcher Boşandı

Magazin Haberleri

6 yıl evli kalan Demi Moore ile Ashton Kutcher çiftinin, 4 yıldır devam eden boşanma davası sonuçlandı.

Aralarındaki 16 yaş farka rağmen, katıldıkları davetlerde sergiledikleri uyumla Hollywood'un örnek çifti arasında gösterilen Demi Moore ile Ashton Kutcher geçtiğimiz gün resmen boşandı.

Ashton Kutcher'ın kendisini aldatmasının ardından çok zor yıllar geçiren, uzun süre hiçbir projede yer almayan ve basında yer alan bir deri bir kemik kalmış görüntüsüyle yakınları ve hayranlarını endişelendiren, sonunda da rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Demi Moore, 6 yıllık eşinden 4 yılın ardından boşandı.

İngiliz basınında yer alan habere göre Demi Moore ve Ashton Kutcher çiftinin boşanamama sebebi nafaka konusunda anlaşamamaları olarak gösterildi.

BOŞANMA HABERİNE EN ÇOK SEVİNEN MİLA KUNİS OLDU

Aldatıldığı için Kutcher'den nafaka talep eden Demi Moore'nin bu beklentisi Kaliforniya yasalarına takıldı. Kalifornia yasalarına göre aldatmak nafakaya tabi olmadığı için mahkemenin kararı Kutcher'dan yana oldu.

Çiftin boşanmasına en çok sevinen Kutcher'ın yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu ve evlenmeleri beklenen Mila Kunis oldu. Demi Moore'un hayatında ise kimse yok.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Ashton Kutcher Demi Moore Mila Kunis Hollywood Magazin Haberler

title