Haberler

  Demet Akbağ: Gürdal'ın fotoğrafını öperek sahneye çıkarım

  Demet Akbağ, "Bi Kahve Sohbeti" programında karantina sürecini anlattı: "Bu dönem benim kuşağımın teknoloji ile sınavı. Evde olmayı seven insanlardanım. Vakitsizlikten okuyamadığımız kitaplar, izleyemediğimiz filmler birikmişti.

  Demet Akbağ, "Bi Kahve Sohbeti" programında karantina sürecini anlattı: "Bu dönem benim kuşağımın teknoloji ile sınavı. Evde olmayı seven insanlardanım. Vakitsizlikten okuyamadığımız kitaplar, izleyemediğimiz filmler birikmişti. Bunlarla vakit geçirmek başta hoştu ama zamanla kapının çalmaması tramvatik bir hal yaratmaya başladı."

  İbrahim Büyükak yayında "Yol Arkadaşım" filmiyle ilgili, "Yol Arkadaşım 3'ü yapmak istiyoruz ama bu yıl olmaz. Ayrıca bir müzikal projemiz var. Batı müzikali tarzı değil de biraz daha bize uygun arabesk olacak" dedi.

  "Eyvah Eyvah" serisi devam edebilir

  Akbağ ise "Eyvah Eyvah" serisine devam edebileceklerini duyurdu: "Virüs hadisesinden önce oturduk Ata (Demirer) ile 'Eyvah Eyvah'ın toplantısını yaptık. Aklımızda da bir şeyler vardı. Sonra Ata eve kapandı dedi ki 'Çok içimize sinerse yapalım. Şu anda hikayede baştan sona giriş, geliş, sonuç göremiyorum. Göremediğim için de bugüne kadar yapmış olduğumuz, seyircinin sevdiği seriye ihanet etmek istemiyorum' Neler olacağını ileride göreceğiz."

  İbrahim Büyükak'ın "Sahneye çıkmadan önce bir uğurunuz var mı?" sorusu usta oyuncuyu duygulandırdı. Akbağ, gözleri dolarak uğurunu şöyle anlattı: "2000 yılı sonrası Otogargara'dan sonra gelişti. Gürdal Tosun vefat ettikten sonra onun fotoğrafını öpmek uğurum oldu ve bir daha hiç unutmadım. Gürdal'ın fotoğrafı kulisimde dururdu. Çünkü Otogargara'yı oynarken tek uğurum ikimiz sahne ağzında beklerken birbirimizin eline vurmaktı."

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  İbrahim Büyükak Demet Akbağ Magazin Haberler

  Yerlikaya'nın hedefinde gündüz kuşağı programları var: O yayınlardan hoşlanmıyorum

  Yerlikaya'nın hedefinde gündüz kuşağı programları var: O yayınlardan hoşlanmıyorum

  Bahçeli'nin ittifak resti ortalığı karıştırdı! Erdoğan kurmaylarını ''Aman ha'' diyerek uyardı

  Bahçeli'nin ittifak resti ortalığı karıştırdı! Erdoğan kurmaylarını ''Aman ha'' diyerek uyardı

  Tahliye olan Sıla Doğu, 'Dilan' diye bağırarak ağladı

  Tahliye olan Sıla Doğu, "Dilan" diye bağırarak ağladı

  Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

  Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

  500

  Yorumlar (1)

  Avni:

  vaktinizi abidik gubidik işlerle heba etmeyin la.boş insanlar boş işler peşinde koşarlar vesselam.

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title