Demet Akalın'ın kızı ile eşi Okan Kurt halayda "düz duvara tırmanma" akımına uydu - Haberler
Haberi Paylaş

Demet Akalın'ın kızı ile eşi Okan Kurt halayda "düz duvara tırmanma" akımına uydu

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Şarkıcı Demet Akalın'ın 7 yaşındaki kızı Hira Kurt ile babası Okan Kurt, halayda "düz duvara tırmanma" akımına uydu. Eğlenceleri anların ortaya çıktığı ilginç halayı sosyal medyadan paylaşan Demet Akalın, "Günaydın" notunu düştü.

Zaman zaman evinden eğlenceli görüntüler paylaşan şarkıcı Demet Akalın, kişisel Instagram hesabından kızı Hira'nın ve eşi Okan Kurt'un izleyenleri kırıp geçiren bir videosunu paylaştı.

Ünlü şarkıcının "Günaydın" notuyla paylaştığı görüntülerde 7 yaşındaki Hira ve babası Okan Kurt'un "Bılıbende" şarkısı eşliğinde halay çektiği ve görüntülerin devamında "halayla düz duvara tırmanma" akımına uydukları görüldü. İkilinin bir hayli eğlendiği anları sosyal medyadan paylaşan Demet Akalın, takipçilerini de güldürdü.

Demet Akalın'ın kızı ile babası Okan Kurt halayda 'düz duvara tırmanma' akımına uydu

Haberler.com - Magazin

Demet Akalın, Okan Kurt, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

divane divane:

Allah akil fikir versin insallah .. demekki birileri kendini köprüden atsa akım diye bunlarda kendilerini atarlar. Çocuklara ne kadar güzel örnek oluyorsunuz, sonrada birsey olunca başkalarini sucluyorsunuz ..çok yazık gercekten ..

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title